רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

"רמלה תיקח חלק במהפכה הטכנולוגית בתשתיות התקשורת שאנו מקדמים"

שר התקשורת, ח"כ יועז הנדל, בביקורו הראשון ברמלה: שמחתי למצוא עיר מתפתחת עם ראש עיר שרוצה לקחת חלק במהפכה הטכנולוגית של תשתיות התקשורתראש העיר, מיכאל וידל: אני מודה לשר על הביקור והסיוע בקידומה של רמלה לעיר חכמה

שר התקשורת, ח"כ יועז הנדל, ביקר השבוע בספריית "בלפר" ברמלה במסגרת פגישת עבודה עם ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל, שהודה לשר על ביקורו. רה"ע וידל העניק לשר הנדל, סקירה מקיפה על העיר רמלה המצויה בתקופת פיתוח גדולה, במסגרתה נבנות שכונות חדשות ותשתיות תחבורה רחבות בעלות של כמיליארד שקלים. ראש העיר ציין, כי בהתאם לחזונו תהיה רמלה למטרופולין של אזור השפלה וכי לצד התכנית לשדרוג מערכת החינוך העירונית, קיימים שורה של מיזמים ופרויקטים שנבנים בימים אלה בעיר בהם: פארק רגמ. הקמת בנק הדם וקריה רפואית, מעבר שרשרת החיול של צה"ל הבקו"ם לרמלהוכולם מהווים עוגן כלכלי והתפתחותי חשוב לרמלה ותושביה.

וידל הדגיש, והציג בפני השר הנדל שורה של נושאים לקידום בתחום התקשורת בהם: תמיכה וסיוע בהפיכתה של רמלה לעיר חכמה, זאת באמצעים טכנולוגיים ושיפור איכות הביצועים האינטרטקטיביים של מערך השירותים העירוניים, שדרוג תשתיות תקשורת באמצעות סיבים אופטיים, החלפת תיבות הדואר בעיר בתיבות חדשות ומודרניות ועוד.

השר יועז הנדל, הודה לראש העיר על הביקור ואמר: "שמחתי למצוא עיר מתפתחת עם ראש עיר קשוב לצרכים של תשתיות התקשורת, שרוצה ופועל למען לקיחת חלק במהפכה הטכנולוגית המתקדמת שאנחנו מובילים".

השר הנדל הוסיף, כי היכן שקיימות תשתיות תקשורת מתקדמות, קיימת צמיחה בשוק התעסוקה וציין לטובה את ממצאי האבטלה ברמלה, הנמוכים ביחס למצב בארץהשר התייחס למשבר הקורונה וציין, כי הוא רואה חשיבות רבה וקריטית שראשי הערים יהיו מעורבים לטובת הירידה בעקומת התחלואה. במהלך הביקור הציג ראש העיר וידל, בפני השר הנדל דוגמאות שונות, הן בתחום ההסברה, הן בתחום פעילויות הפגה והן בסיוע פיזי ורגשי לתושבי העיר בכל הקשור למשבר הקורונה. בפגישה לקחו חלק סגן ראש העיר, מאור אשש, חבר מועצת העיר עו"ד מוסא סאבא, מנכ"ל העירייה רונן עזריה ואורגני משרד התקשורת ועיריית רמלה.
 
חזרה
Facebook