רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

ברמלה בוחרים ומתרגלים את מסלול ההליכה לבית הספר ולגני הילדים

בצל משבר הקורונה, מטה הזהירות והבטיחות בדרכים בעיריית רמלה ממליץ: אזור הכניסה והיציאה מבית הספר, לרבות הכבישים המובילים, יוגדרו כשמורת טבע בטיחותית. הקפדה על כללי הבטיחות וקיום כל כללי הזהירות תציל חיים                                                   

בעוד כשלושה שבועות תיפתח שנת הלימודים התשפ"א, בצל ההגבלות של משבר הקורונה. עיריית רמלה, מטה הבטיחות והזהירות בדרכים, בשיתוף הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, קוראים לתלמידים ולהוריהם, לפעול על פי כל כללי הזהירות בדרכים, להימנע מעבירות תנועה ולהישמע להנחיות המשטרה ומשמרות הזה"ב.
ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל ציין, כי הוא רואה חשיבות רבה בבחירת הדרך הבטוחה והיעילה לבתי הספר והגנים. וידל: "בעוד כשלושה שבועות יפקדו התלמידים את ספסלי הלימודים, תחת מגבלות שונות של משרד החינוך ומשרד הבריאות. לצד שמירה והקפדה על הנחיות משרד הבריאות, עטית מסכה, שמירת היגיינה ושמירת מרחק חברתי, חלים על כולנו גם ההנחיות לזהירות בדרכים ושמירה על  החיים".
ראש העיר וידל, הדגיש: "אנו ממליצים להורים לתכנן ולתרגל את הילדים את מסלולי ההליכה הבטוחים לבית הספר ולגן, לתכנן מסלול נסיעה בטוחה, להקפיד על שמירת כללי התנועהלהקפיד שאף הורה לא יורד מהרכב, לא מדומם מנוע ולא פותח את דלת הנהג, ולוודא שהנהג יגיע ויבחר מקום עצירה בטוח להורדת התלמיד".
יצוין, כי מניתוח נתוני תאונות דרכים  עולה, כי אוכלוסיית הילדים נמצאת ברמת סיכון גבוהה. מטה הזהירות בדרכים בעיריית רמלה ממליץ, כי אזור הכניסה והיציאה מבית הספר, לרבות הכבישים המובילים, יוגדרו "כשמורת טבע בטיחותית" אשר בתחומה ננהג כולנו אחרת, נשמור על כללי התנועה, נישמע לנציגי החוק, המתנדבים, נציגי הרשות והתלמידים שבתפקידמנהל מטה הזהירות בדרכים בעיריית רמלה, אבי גורן ציין, כי המטה העירוני פונה לציבור ההורים בעיר לקחת יוזמה וחלק פעיל בפעילויות מקדמות הליכה בטוחה בבתי הספר של ילדכםגורן: "מטה הבטיחות העירוני פועל לשמירה על חיי ילדינו בואו וחברו אלינו להשגת מטרה נעלה זו. מצאתם מפגעים בטיחותיים בדרך? קחו אחריות אישית ופנו לגורם מתאים לטיפול בליקויים! לטיפול במכוניות שבאופן קבוע חונות במקומות אסורים פנו למוקד העירוני. לטיפול במפגעים הקשורים לתשתית/ברחוב, כגון: תיקון והרחבת המדרכה, גיזום העצים, הצבת תמרורים חדשים או גופי תאורה, סימון מעברי החצייה - כתבו מכתב ופנו למוקד העירוני 108."
 
חזרה
Facebook