רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

יוצא לדרך הדרייב אין הראשון של רמלה

יוצא לדרך הדרייב אין הראשון של רמלה

עיריית רמלה תקיים לראשונה בעיר, את הדרייב אין הראשון, בחניית היכל התרבות שיפעל בכל יום חמישי החל משבוע הבא ה-13 לאוגוסט. האירועים יתקיימו בהתאם להנחיות משרד הבריאות. ראש העיר, מיכאל וידל: "למרות נגיף הקורונה, לתושבי וילדי רמלה מגיע הטוב ביותר, מגיע לציבור ברמלה להתאוורר וליהנות. השנה בשל המצב המורכב והמאתגר, נקיים לראשונה את הדרייב אין בעיר עם מגוון אירועים לילדי ותושבי העיר, לרבות מגוון פעולות בשכונות. אנא שמרו על הנחיות מצילות החיים של משרד הבריאות. אני מאחל לכולם בריאות טובה והנאה רבה" 

בעקבות משבר נגיף הקורונה, הנחה ראש העיר, מיכאל וידל, את אורגני העירייה , אגף  תרבות ספורט ואירועים, להיערך למתכונת שונה של אירועי הקיץ השנה. בהתאם לתכנית , תקיים העירייה לראשונה ברמלה את הדרייב אין הראשון, בחניית היכל התרבות – המגדל הלבן ברמלה, שיפעל בכל יום חמישי החל משבוע הבא ה-13 באוגוסט.

היערכות העירייה  לקיום מופעים במתחם הדרייב אין החדש, תתבצע בהתאם להנחיות משרד הבריאות. הצופים יישבו במכוניות ותיאסר מכירת מזון ומשקאות.  ראש העיר, מיכאל וידל: "למרות נגיף הקורונה, לתושבי וילדי רמלה מגיע הטוב ביותר, מגיע לציבור ברמלה להתאוורר וליהנות. בכל שנה אנו מקיימים באירועי הקיץ שורה ארוכה של אירועים לילדים, בוגרים ולכל המשפחה. השנה בשל המצב המורכב והמאתגר, נקיים לראשונה את הדרייב אין הראשון בעיר במסגרתו יוכלו תושבי וילדי העיר לצפות באירועים מתוך הרכב הפרטי. זאת לצד מגוון של אירועי תרבות לילדים, לבני נוער ובוגרים והכל  תוך הקפדה על הנחיות משרד הבריאות.  אני מאמין שאירועים אלה ואירועים נוספים שיתקיימו בשכונות, יאפשרו לילדי ותושבי העיר הנאה רבה.  לרווחת התושבים תפרסם העירייה באתר העירייה חוברת דיגיטאלית ובה כלל האירועים המתוכננים".

בהתאם לתכנית יוקם במתחם חניית היכל התרבות, מתחם חדשני ויצירתי המותאם למציאות החדשה נוכח משבר הקורונה. מנהל אגף תרבות ספורט ואירועים, ניסים רון: "המתחם יכלול במה קבועה שתשמש לקיומם של האירועים בכל ימי חמישי בחודש אוגוסט החל מה-13 לחודש.  מדובר באירוע מורכב לו נדרשים כלל עובדי האגף ואורגני עירייה נוספים. על פי המתווה המקום יותאם לכניסת רכבים בלבד ובמהלך שעות היום יתקיימו שלל מופעים לילדים בני נוער ובוגרים. כל מופע יהיה כרוך בתשלום סמלי בסך 10 שקלים לרכב לצורך רישום, פיקוח ועמידה בהגבלות משרד הבריאות".

מנהל מחלקת האירועים באגף, אורן רוזנברג, ציין כי על פי התכנית המתגבשת  יתקיימו על פי התכנית בדרייב אין (יתכנו שינויים) - מופעים לילדים עם משפחת ספיר מופע של כוכבי הרשת "פול האוס", טברנה מיוחדת עם הזמר רגב הוד, כוכבות הילדים רינת גבאי, מיקי, כוכב הרשת קווין רובין, כוכבות  האירוויזיון עדן אלנה ואלה  לי להב, אבנר גדסי ומופע  מרגש של קרן פלס (יום שלישי 25/8), במסגרת בימות פיס ועוד.  תיהנו!  

אוגוסט שמח בשכונות רמלה

שמח בשכונות רמלה במהלך החודשים אוגוסט - ספטמבר. בנוסף לאירועי הדרייב אין, תקיים העירייה בשכונות נאות בגין, קריית האומנים וקאנטרי רמלה, מגוון של מופעים לילדי העיר.

ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל: "בשל המגבלות החלות על כולנו, אנו מציעים לילדי ותושבי העיר מגוון של אירועי תרבות, מופעי זמר, הצגות לילדים, מופעי קרקס, קוסמים, מופעים לגיל הרך, אירועי ספורט בענף הכדורגל, כדורסל  ועוד".

ראש העיר הוסיף: "ברצוני להודות למנכ"ל העירייה, רונן עזריה, לאגף תרבות ספורט ואירועים, אורגני העירייה, משרד התרבות והספורט, מפעל הפיס וכלל השותפים, על כך שלמרות המגבלות הופקה וגובשה תכנית עשירה ומגוונת לכל המשפחה. ברצוני לאחל לילדי ותושבי העיר, קיץ שמח ובעיקר קיץ בריא ובטוח! אנא שימרו על עצמכם והקפידו על הנחיות - עטית מסכה, שמירת היגיינה וריחוק חברתי. חופשה מהנה!".

מנכ"ל העירייה, רונן עזריה,  מנהל אגף תרבות ספורט ואירועים, ניסים רון ומנהל מחלקת האירועים אורן רוזנברג, המרכזים את הפעילות המגוונת עם צוות האגף ואורגני העירייה, ציינו  כי מדובר באירועים מגוונים, מרביתם ללא עלות, או בתשלום סמלי בלבד. פרטים על כלל האירועים באתר העירוני.
 
חזרה
Facebook