רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

בקרוב ייפתח בית "אקים" רמלה החדש

ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל: אני שמח ומברך על השותפות האמיצה בין העירייה להנהלת אקים ישראל, לטובת הקמת בית קבע למשפחת אקים רמלה. כפי שהבטחתי יחד עם אקים ישראל, בנינו את הבית הכי יפה בארץ למשפחת אקים רמלה

בשורה חשובה למשפחות "אקים" רמלה. בימים אלה נמצא בית "אקים" רמלה בשלבי בנייה אחרונים. ראש העיר, מיכאל וידל: "הבטחתי, אני מקיים! יחד עם אקים ישראל בנינו את הבית הכי יפה בארץ לילדי אקים רמלה, ברחוב מבצע קדש (מתחם הצופים לשעבר). אני שמח ומברך על השותפות האמיצה בין העירייה להנהלת אקים ישראל לטובת הקמת בית קבע למשפחת אקים רמלה"

יצוין, כי הבנייה  מצויה בשלביה האחרונים ובקרוב ייפתח הבית באופן רשמי. וידל הדגיש, כי  הוא מאמין בחיבוק השונה והחלש ושילובו בקהילה כחלק בלתי נפרד מהחברה וכי לאורך כל חייו הן כנער והן כבוגר ראה בערכי הערבות ההדדית והסולידאריות חשיבות רבה. אני מודה לכל השותפים בהנהלת אקים והמנגנון העירוני. יחד נעשה ונצליח".

כזכור פגש ראש העיר בלשכתו לפני כשנה את יו"ר אקים ישראל עמי איילון, מנכ"לית אקים סיגל פרץ ויו"ר אקים רמלה בני פרג'ון, במסגרת קידום מעבר אקים רמלה לבית קבע בעיר. ראש העיר וידל, הדגיש את מחויבותו לאוכלוסיית בעלי הצרכים המיוחדים ובעלי מוגבלות שכלית וסיכם כאמור עם הנהלת אקים על הקצאת המקום לבית הקבע של חניכי אקים רמלה.
 
חזרה
Facebook