רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

הישגיים פדגוגיים לתלמידי רמלה הלומדים במסגרת חינוך לפסגות - שער להשכלה גבוהה

הישגים פדגוגיים לתלמידי רמלה  הלומדים במסגרת 'חינוך לפסגות'  בתכנית "שער להשכלה הגבוהה" של אוניברסיטת תל אביב. מטרת התכנית לדמות לחניכים/ות למידה באקדמיה ולהעניק להם כלים ומיומנויות הנחוצים לסטודנט. במסגרת שותפות של העמותה עם יחידת נוער שוחר מדע באוניברסיטה, עברו החניכים אירוע חשיפה, מיון שכלל הגשת חיבור אישי ומבחן. ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל ומנהלת אגף החינוך והנוער, אלונה קליימן, ברכו את תלמידי רמלה שזכו להישגים חינוכיים מרשימים וציינו, כי הם גאים בתלמידים המביאים כבוד רב לעיר ולמערכת החינוך העירונית.

יצוין, כי החניכים והחניכות שמשתתפים בתכנית נבחרו מתוך 150 מועמדים. בסמסטר הראשון התקיימה מכינה ובסמסטר ב' השתלבו בקורסים האקדמיים של האוניברסיטה בהם ימשיכו גם בשנה הבאה. מידי שבוע הגיעו התלמידים אל האוניברסיטה והשתלבו בקורסים יחד עם סטודנטים מן המניין המזכים את המשתתפים בנקודות זכות. התלמידים קיבלו לאחרונה את ציוניהם במבחני הגמר ומרגש לספר שמרביתם מובילים בכיתתם בציון (חלקם מעל לממוצע הסטודנטים המשתתפים בקורס)

נציין במיוחד את התלמידים אלי דבקרוב והראל מסטורוב מרמלה אקדמית תיכון, שקיבלו בקורס לפקולטה להנדסה, העובק במושגים בסיסיים בעיבוד אותות, את הציון 100!  כדי לחדד את המשמעות יודגש, כי אותם שני חניכים יתחילו בבוא היום את האוניברסיטה כשלרשותם 2 נקודות זיכוי בציון 100.  בנוסף השתתפו מרמלה מספר חניכים מכובד בהם: ליחן וליפז יצחק יעקב מושייב, שלי אמינוב ושיראל אינה.

יעל יחיאלי, מנהלת אזור מרכז בחינוך לפסגות: "אנו גאים בחניכים שלנו על ההתמדה וההשקעה ורואים בכך זכות לאפשר להם כבר בגיל התיכון לרכוש השכלה אקדמית".
 
חזרה
Facebook