רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

אלפים מתושבי רמלה כבר משתמשים באפליקציית "תיק תק" ומה אתכם?

במסגרת ייעול ושדרוג השירותים העירוניים לתושב בתקופת משבר הקורונה, ממשיכה עיריית רמלה להעניק שירותים מקוונים במסגרת אפליקציית "תיק תק" שתשפר ותשדרג את איכות השירותים לתושב. ראש העיר מיכאל וידל: בשל משבר הקורונה ואי קבלת קהל במשרדי העירייה, ניתן לעשות שימוש בפורטל הדיגיטאלי שירחיב את היצע השירותים המקוונים ויאפשר נגישות טובה לפעולות ומידע

עם התפרצות הגל השני של משבר הקורונה ואי קבלת קהל במשרדי הרשות, קוראת עיריית רמלה  לתושבי העיר להשתמש ולהיעזר באפליקציית תיק תק רמלה המאפשרת מגוון שירותים מקוונים. כזכור במסגרת ייעול ושדרוג השירותים העירוניים לתושב, החלה עיריית רמלה, להעניק שירותים מקוונים במסגרת פורטל  דיגיטלי, אפליקציית "תיק תק" שתשפר ותשדרג את איכות השירותים שמעניקה העירייה לתושבי העיר. בכך הצטרפה עיריית רמלה לרשויות המעניקות שירות מקוון באמצעות אפליקציית TikTak המאפשרת ביצוע מגוון פעולות בשירות עצמי.                                                                                                          
ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל, שיזם את המהלך ציין, כי  מדובר בכלי שיווקי ושירותי המשדרג את סל השירותים הניתנים לתושבי רמלה ע"י העירייה. וידל: "בימי משבר הקורונה, השימוש בפורטל הדיגיטאלי המתקדם שפותח למען תושבי רמלה חשוב.  שעה שמשרדי העירייה בקבלת הקהל סגורים, נכון לעשות שימוש בפורטל שיחזק את הקשר בין התושב לעירייה, ירחיב את היצע השירותים המקוונים לתושב ויאפשר נגישות טובה ויעילה יותר למידע ושירותים עירוניים כמו: טפסים מקוונים, שירותי גבייה ותשלומים, בקשות להנחה בארנונה, תשלומי הורים, הרשמה למוסדות חינוך, פניות למוקד העירוני 108, מה חדש בעיר, חנייה ופיקוח ועוד".

וידל הדגיש, כי בשל המצב שנוצר , השימוש באפליקציה תאפשר לתושבים לקבל שירותים דיגיטאליים בשגרה ובחירום. וידל: "אני מזמין את תושבי העיר להצטרף לתושבי העיר שכבר הורידו את האפליקציה, באמצעותה ניתן יהיה לבצע פעולות מגוונות גם באמצעות הסמארטפון, מה שיהפוך את השירותים השונים לזמינים קלים מתמיד". את יישום הפרויקט הוביל מנכ"ל העירייה רונן עזריה, מחלקת המחשוב העירונית בניהולו של משה ביטן וצוות המחלקה, באמצעות חברת  "מטרופולינט" (שפיתחה את השירות המקוון) .

תושבי רמלה מוזמנים להוריד את האפליקציה באמצעות הקישורים הבאים:

קישור להורדה לאייפון - https://apps.apple.com/il/app/tiktak-israel/id1449706999

קישור להורדה לאנדרואיד - https://play.google.com/store/apps/details?id=metro.tiktak&hl=en

 

חזרה
Facebook