רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

שומרים על רמלה נקייה

עיריית רמלה ממשיכה ומרחיבה את קמפיין העידוד לשמירה על ניקיון העיר. ראש העיר, מיכאל וידל: "קמפיין הניקיון "שומרים על רמלה נקייה" חשוב ומשמעותי לאיכות חיי תושבי העיר. קיים שיפור, אך בהחלט לא מספק. אני רואה בתושבי העיר שותפים ושגרירי אמת למען השגת המטרה החשובה כל כך לאיכות החיים של כולנו. אנא עזרו לנו לשמור על ניקיון סביבת המגורים שלכם, אנא שמרו על רמלה נקייה"

 

עיריית רמלה ממשיכה את פעולותיה לעידוד השמירה על ניקיון רחובות ושכונות העיר. כזכור יצאה העירייה לפני כחודשיים בקריאה ובקמפיין - "שומרים על רמלה נקייה"  במטרה להגביר את המודעות והחשיבות על שמירת הניקיון ברחבי העיר.

ראש העיר, מיכאל וידל, שיזם את הקמפיין ציין, כי הוא רואה בקמפיין "שומרים על רמלה נקייה" חשיבות רבה למען שדרוג איכות החיים ושמירה על רמלה נקייה.                    

וידל: "אני רואה בתושבי העיר שותפים ושגרירי אמת למען השגת המטרה החשובה כל כך לאיכות החיים של כולנו. קיים שיפור אך בהחלט לא מספק. אני קורא לכל אחד ואחת מאתנו, לכלל תושבי העיר לגלות אחריות אישית בשמירה על ניקיון הסביבה בה אנו חיים. מדובר  בבריאות ושמירת איכות החיים של כולנו. העירייה משקיעה משאבים רבים בנושא ואנו מצפים לשיתוף פעולה של הציבור למען השגת המטרה החשובה - שמירת ניקיון העיר".

ראש העיר הדגיש, כי לצד פעולות ההסברה יתבצעו סיורי אכיפה לתחום הניקיון בכל רחבי העיר ותתבצע אכיפה ללא פשרות והנחות כלפי כל מי שיטנף את השטחים הציבוריים. וידל: "ננקוט באפס סבלנות כנגד אותם אנשים המבצעים עבירות בחוסר אכפתיות, לרבות מתן דוחות והגשת כתבי אישום! אנא עזרו לנו לשמור על ניקיון סביבת המגורים שלכם, אנא שמרו על רמלה נקייה".

יצוין, כי במסגרת הקמפיין ביצעה העירייה שורה של פעולות פרסום, על גבי שלטי חוצות, משאיות אשפה, עגלות אשפה, כיכרות העיר, מחזוריות עם הסלוגן: "שומרים על רמלה נקייה". כן פרסמה העירייה במהלך השבוע סרטונים שהופקו ע"י מחלקת הדוברות, אגף שפ"ע והמחלקה לאיכות הסביבה בעיריית רמלה.

בין היתר עסקו הסרטונים בדגשים הבאים: "ברמלה אשפה משליכים רק בפח" ו"ברמלה גזם וגרוטאות מוציאים רק ביום ההוצאה". יצוין כי בימים אלה הושלמה התכנית למיפוי ותקצוב נדרש לתוספת אשפתונים ברחבי העיר, רכישתם והצבתם, שילוט עמדות הגזם ועוד.                                                        
מנהלת המחלקה לאיכות הסביבה שרון אטנר ציינה כי העירייה תמשיך במאמציה בפעולות ההסברה לתושבים בנושא הניקיון וקראה לכלל הציבור בוגרים ובני נוער להיות שותפים במאמץ לשמירת העיר נקייה. יצוין כי לרשות תושבי העיר יש את המוקד העירוני 108  שתוגבר בימי הקורונה ועומד לרשות התושבים 24/7.
 
חזרה
Facebook