רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

הוועדה המקומית רמלה המליצה להפקדה את פרויקט פינוי בינוי במתחם פרנקל

על פי התכנון יוקמו במתחם 301 יחידות דיור ושטחי מסחר ומשרדים. ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל: מתחם ישראל פרנקל ישפר את אורח החיים של תושבי המתחם וישפיע על האזור כולו בזכות השטחים הציבוריים הבנויים והפתוחים שישרתו את האוכלוסייה כולה


ועדת המשנה רמלה, המליצה (בתאריך 28.6.20) בפני הוועדה המחוזית לאשר בתנאים את הפקדת  תכנית "פינוי בינוי" במתחם פרנקל בעיר. מדובר בתכנית שיזמה חברת בוני התיכון, לפינוי 4 בניינים ישנים ברחוב ישראל פרנקל, באזור הכניסה המערבית לרמלה, ושטחה משתרע על כ- 9 דונמים.

במסגרת התוכנית המוצעת, יוקמו שלושה בנייני מגורים חדשים בני 23-7 קומות, שיכללו סך של     כ-301 יחידות דיור, שטחי מסחר בהיקף של 1,150 מ"ר ומשרדים בהיקף של 690 מ"ר בנוי. הפרויקט יוקם במקום 54 יחידות דיור ומבנה המסחר הקיימים היום ברחוב. 

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל:  "מתחם ישראל פרנקל ישפר את אורח החיים של תושבי המתחם וישפיע על האזור כולו בזכות השטחים הציבוריים הבנויים והפתוחים שישרתו את האוכלוסייה כולה.  זהו מתחם אחד מתוך מתחמים רבים שאנו מקדמים כיום בעיר בהובלת "המנהלת"-התחדשות עירונית, והנהלת עיריית רמלה".

הפרויקט הגיע לדיון בוועדה לאחר עבודה משמעותית של אגף ההנדסה והמנהלת להתחדשות עירונית רמלה שנתנו דגש בתכנית לנושא שטחי הציבור ולבניה מרקמית שתוכל להתאים לצרכי האוכלוסייה השונים.

ראש המנהלת, עו"ד גיל פכט ציין: "זהו אחד מתוך שמונת מתחמי ההתחדשות שאנו מקדמים כיום ברמלה עם אגף ההנדסה. כמו בשאר התכניות גם בתכנית זו העירייה דאגה להכתיב עקרונות תכנוניים וחברתיים שיבטיחו את אינטרס התושבים והאינטרס העירוני תוך שמירה על כלכליות וישימות הפרויקט".


חזרה
Facebook