רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

ההצלחה הגדולה של תכנית PACT ברמלה

ועדת ההיגוי העירונית לגיל הרך ציינה השבוע את סיומה של תכנית PACT  בעיר רמלה. תכנית PACT הינה התכנית הראשונה והמשמעותית אשר פותחה למען אוכלוסיית יוצאי אתיופיה בישראל אשר שמה דגש על ההורים והילדים כבר מגיל הרך. תכניתPACT פועלת בעיר רמלה קרוב לשני עשורים והצלחתה  הייתה הודות לאמון והקשר החם שנרקם עם הקהילה לאורך השנים.

שיתוף הפעולה יוצא הדופן בין כל גורמי העירייה- החינוך, הרווחה, הבריאות הקליטה המרכז לגיל הרך והמתנ"סים יצרו מערך שירותים ייחודי מונגש ומותאם תרבותית להורים ולילדים מתוך אמונה וחשיבות בפיתוח מערך תומך ומקדם תפיסה של מתן שוויון הזדמנויות לכל ילד וילדה  מיום היוולדם.

תכנית PACT היא סיפור הצלחה שאת פירותיו אפשר לראות כבר היום ועוד יראו בעתיד:  כניסה של הילדים לכיתה א' מוכנים יותר ברמה הלימודית והרגשית, הצלחה בזכאות לבגרות של הנוער, גיוס לצבא ושירות משמעותי, תעסוקת נשים ועוד. כל אלו ואחרים לא יכלו לקרות עם כל אחד מהשותפים, אנשי המקצוע הורים וילדים  לא היו נרתמים למשימה זו. התכנית לאורך כל השנים התברכה בשותפים, עובדים ואנשי מקצוע שבחרו לעבוד בתוכנית מתוך תחושת שליחות לשמה. 

ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל: "תודה גדולה לפדרציית פאלם ביץ על התמיכה לאורך השנים. תודות לכל השותפים לדרך מנהלי האגפים והמחלקות בעיריית רמלה בחינוך ברווחה בקליטה, בבריאות, לאסתי קילברג מנהלת המרכז לגיל הרך, שותפה משמעותית מתחילת הדרך. לקרן רמלה שהיו הגוף המפעיל לאורך כל השנים . תודה, הוקרה והערכה לכל העובדים לאורך כל שנות פעילות התוכנית על מסירותכם, תרומתכם ועשייתכם למען קהילת יוצאי אתיופיה ולמען קידום הגיל הרך בעיר".


חזרה
Facebook