רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

מתנדבי ידיד לחינוך רמלה 'שברו' את הזום

מתנדבי ידיד לחינוך קבוצת רמלה נמנו עם מאות מתנדבי עמותת "ידיד לחינוך" מ -42 קבוצות "ידיד לחינוך" מכל הארץ, שהשתתפו ביום חמישי 2.7.2020 במפגש חווייתי ראשון מסוגו בידיד לחינוך - מפגש לציון סיום שנת פעילות שנערך בזום.

המוני אזרחים ותיקים, המתנדבים בימי שגרה בכ-600 בתי ספר בכל הארץ, התמקמו בכורסא בסלון, בחדר העבודה או ליד השולחן במטבח, פתחו את מצלמות הזום והצטרפו לאירוע מרגש ואחר שטרם היה כמותו בידיד לחינוך.  נפלאות הזום איפשרו למתנדבי מקבוצת ידיד לחינוך ברמלה "להיפגש" פנים אל פנים עם מתנדבי ידיד לחינוך מקבוצות ידיד לחינוך השונות ברחבי הארץ ולהרגיש חלק מקהילה גדולה שמחוללת שינוי בתפיסת המבוגר בחברה ושערכים של נתינה והתנדבות מחברים אותה. 

ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל, ברך את מתנדבי ידידי לחינוך הפועלים ברמלה באהבה ובמסירות רבה בכל ימות השנה, וגם בתקופת משבר הקורונה.

יו"ר ידיד לחינוך, מר משה רביב: "אנחנו גאים ברצון העז של מתנדבי ידיד לחינוך לשמור על ה'ביחד'. פוקדת את כדור הארץ מגיפה שאינה נראית לעין ומעוררת הרהורים על משמעות הקשר בין האדם לבין הטבע ומלמדת אותנו קצת צניעות. אני מאחל לכולכם בריאות טובה". 

מנכ"ל ידיד לחינוך, נמרוד אקרמן: "המעמד הזה מרגש במיוחד. אמנם אין כמו להתנדב פיזית ולשבת מול תלמיד, אבל הקורונה כאן בינתיים, ואנו נעשה את ההתאמות הנדרשות כדי לשמור על ה- win - win. מערכת החינוך זקוקה לכם, מאות מכם כבר מתנדבים דרך הטלפון והזום. אתם ההשראה שלנו. תיהנו מהקיץ וביחד נצא לשנה מרתקת קדימה".

.

לאה רוזנברג, יו"ר המזכירות הפדגוגית בידיד לחינוך בירכה את המוני המתנדבים בדרך הומוריסטית תוך הסברים על המשמעות החדשה שקיבלו מילים בשפה העברית עקב כניסתה של הקורונה לחיינו.  השרה לשוויון חברתי, מירב כהן, בירכה את המתנדבים ואמרה ששילוב בין-דורי בין אזרחים ותיקים וילדים ונוער יוצר קסמים: "יש לי כוונה להגדיל פרויקטים של שילוב בין-דורי במסגרת המשרד לשוויון חברתי שיש לי את הזכות לפעול מתוכו בימים אלה. יישר כח על הפעילות החברתית הענפה שאתם עושים". 


מתנדב בקבוצת ידיד לחינוך ברמלה: "האירוע היום הוא עדות נהדרת לתחושת ה'ביחד' בידיד לחינוך במיוחד בימים האלה. ההשתייכות לקבוצת מתנדבים יישובית מעניקה תחושה שלמרות שאנו רחוקים – אנחנו קרובים. איזו חבורה נפלאה של ידידים וכמה משמח להשתתף ולו וירטואלית בחגיגה כזו עם מתנדבים מיישובים אחרים ולהבין את העוצמה והגודל של עמותת ידיד לחינוך ותרומתה החשובה לחברה הישראלית".  


חזרה
Facebook