רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

נחנכה התערוכה החדשה מאות פעמים

ראש העיר, מיכאל וידל: התערוכה הרביעית "מאות פעמים" שנפתחה במרכז לאמנות עכשווית במוזיאון רמלה, היא ההוכחה שרמלה מצויה על מפת האמנות העכשווית בישראל


נפתחה בסוף שבוע שעבר במרכז לאמנות עכשווית ברמלה, במוזיאון רמלה, התערוכה החדשה 'מאות פעמים'. חנוכת התערוכה התקיימה במעמד ראש העיר רמלה, מיכאל וידל, אוצרת התערוכה, ד"ר סמדר שפי, מחזיק תיק התיירות חבר המועצה עו"ד רונן רוטשטיין, מנכ"ל קרן רמלה עו"ד ליאור רשף-דרעי , אורגני העירייה, אנשי תרבות, אמנים ועוד.
המרכז החדש לאמנות עכשווית רמלה CACR  שנפתח לפני כשנה ע"י עיריית רמלה וקרן רמלה, במתחם מוזיאון רמלה בניהולו של מנהל מחלקת התיירות, רון פלד, מציע אמנות מהמעלה הראשונה כשמטרתו להרחיב את המקום שהתרבות תופסת בחיינו.
במעמד הפתיחה אמר ראש העיר רמלה, מיכאל וידל, כי רמלה עיר עולם, היא עיר רב גונית שמקדמת פעילויות רבות ומגוונות בתחום התרבות בעיר. 

וידל: "רמלה היא עיר רב תרבותית, בה חיים תושבים שהגיעו מכ-93 מדינות שונות ברחבי העולם. יש בה הכל מהכל ישן וחדש ואתרים היסטוריים מיוחדים המושכים אליה בכל שבוע אלפי מבקרים. גם היום יש כל כך הרבה מה לעשות, היכן לבלות ומה לראות ברמלה. אמשיך לפתח את התרבות, האמנות והתיירות בעיר הרב גונית, והמיוחדת שלנו. התערוכה "מאות פעמים", הרביעית בסדרה, היא הוכחה שרמלה מצויה על מפת האמנות העכשווית בישראל. 

אני מזמין את כל עם ישראל להגיע לצפות בתערוכה מאות פעמים, אחת האטרקציות שיש ברמלה, לבקר בשוק רמלה הססגוני ובאתריה ההיסטוריים של העיר". 

במסגרת התערוכה החדשה, מציגות 4 אמניות מסקרנות עבודות המעוררות שאלות ותהיות בהקשר של נשיות. הנשים: אלה אבו קישק, נרדין סרוג', נעמה ערד ודיאנה קוגן , יציגו בתערוכה עבודות רישום, ניאון, מיצבים ועוד .


חזרה
Facebook