רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

תלמידי ביה"ס יובלים רמלה, זכו במקום הראשון בארץ בתחרות נתיב האור

ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל, ברך את תלמידי יובלים והדגיש, כי זכייתם המרגשת מביאה כבוד רב לבית הספר, למשפחתם, למערכת החינוך והעיר רמלה

כבוד. צוות תלמידים מבית הספר לחינוך מיוחד "יובלים" ברמלה, זכה במקום הראשון בארץ, בתחרות "נתיב האור", מיזם של חברת החשמל בשיתוף אגף החינוך ובתי הספר ברמלה.  ראש העיר, מיכאל וידל, ברך את התלמידים הזוכים וציין, כי זכייתם מהווה אות של כבוד וגאווה להם, לבית הספר, למערכת החינוך ולעיר רמלה.

וידל הודה ליוזם התכנית וחברת החשמל על תכנית חינוכית חשובה ביותר המחנכת להתנהגות נכונה עם חשמל. וידל: "אני מצדיע לתלמידי יובלים על זכייתם המרגשת, אני גאה בכם ובכל הצוותים החינוכיים".

התכנית פעלה השנה ב-18 בתי ספר יסודיים ברמלה (שכבות ד') וכללה  45 כיתות ו- 850 תלמידים. לתכנית נתיבי האור שותפים משרד החינוך, המרכז לשלטון מקומי, חברת החשמל ועיריית רמלה.

התכנית שפועלת באמצעות מכון יעדים נולדה לפני 15 שנה  והיא עוסקת בנושא בטיחות ושימוש מושכל בחשמל. מהנדס החשמל, עוז עזריאלי, מנהל ויוזם התכנית ברך את תלמידי יובלים שזכו בפרס החשוב הארצי על עבודתם בתחום העברת מסרים. מאחורי הבחירה עמד צוות שופטים ותלמידי כלל בתי הספר בארץ השותפים לתכנית.  תלמידי יובלים זכו לתעודות הוקרה , כמו גם תלמידים נציגי בתי הספר בן גוריון ובן צבי השותפים לתכנית החינוכית מנהיגות יישובית הפועלת בעיר בקרב קשישים בעיר.  השתתפו דליה שטנצלר מנכ"לית מכון יעדים שהוביל את התכנית ברמלה, ומנהלת בית הספר יובלים, מירב סמויוביץ, שציינה בסיפוק את גאוותה בתלמידיה ובצוותי החינוך בבית הספר.
 
חזרה
Facebook