רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

רמלה מקדמת את מתחם "הפטרייה" הצמוד לשוק שיפעל כמקום בילוי, פנאי וקולינריה

כחלק מקידום מרחב השוק והעיר העתיקה ברמלה כעוגן תיירותי,  מקדמת עיריית רמלה פיתוחו של מתחם "הפטרייה". ראש העיר, מיכאל וידל: לצד מתחם של תרבות פנאי וקולינריה, ישמש המקום גם כמתחם המייצר תשתית לעידוד עסקים קטנים 

כחלק מקידום מרחב השוק והעיר העתיקה ברמלה כעוגן תיירותי,  מקדמת עיריית רמלה פיתוחו של מתחם "הפטרייה" - מתחם בילוי ופנאי וקולינריה חדש, הנשען על השוק כמוקד משיכה לתושבים ולמבקרים.

ראש העיר, מיכאל וידל, ציין כי על פי התכנון בקצה החלק הדרומי של השוק, במפגש עם רחוב בעל שם טוב, תוקם 'חצר' "הפטרייה" - מתחם פתוח שיהווה חלק אינהרנטי מציר התיירות של העיר וייצר מפגש רב תרבותי הכולל מקומות ישיבה, אירועי תרבות פנאי ובילוי. ראש העיר הדגיש: "לצד מתחם של תרבות פנאי וקולינריה, ישמש המקום גם כמתחם המייצר תשתית לעידוד עסקים קטנים ועידוד לצריכה מקומית". וידל הוסיף, כי על פי התכנון מכינים בימים אלה אנשי אגף ההנדסה בעיריית רמלה בשיתוף אגף ספורט ואירועים תכנית מפורטת להפעלת המקום שיעוצב מחדש.

העיצוב וחידוש המתחם יכלול, שיפוץ, ציורי קיר של אומן, מקומות ישיבה ופיתוח סביבתי של צמחיה וגינון. יהונתן חיים, מנהל מחלקת תכנון ועיצוב אורבני באגף ההנדסה ומנהל אגף תרבות ספורט ואירועים ניסים רון , ציינו כי על פי התכנון יתקיים במקום אירוע פתיחה העוסק באוכל וכי במקום תתקיים פעילות צעירים בחיבור לפעילות השוק העירוני המזמין והצבעוני.

יצוין , כי השבוע קיים ראש העיר וידל, מנכ"ל העירייה, רונן עזריה, יו"ר ועד שוק סוחרי רמלה כרמל שבו, מהנדסת העירייה זאנה סלובייצ'ק ואורגני העירייה סיור מקדים לטובת קידום המיזם.
 
חזרה
Facebook