רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

נוער רמלה מדברים בשירה

"המקלט" - מועדון מוסיקלי הפועל במסגרת יחידת הנוער באגף החינוך והנוער בעיריית רמלה, הצטרף לפרויקט ארצי הנקרא "מדברים בשירים" בשיתוף משרד החינוך תכנית 360 ואוניברסיטת תל אביב.

הפרויקט  "מדברים שירים" החל במהלך פרוץ משבר הקורונה בחודש מרץ,  ושותפים לו  מרכזי נוער שונים מכל הארץ יחד עם מאות בני נוער מכול גווני החברה הישראלית.

ראש העיר מיכאל וידל, ברך על היוזמה וציין , כי בני הנוער של רמלה מביאים כבוד רב לעיר ולמערכת החינוך, "פעילותכם היא גאווה גדולה לרמלה".

מנהל מחלקת הנוער בעיריית רמלה, יואב נדב, ציין  כי בפרויקט קיים ממשק (אתר) מיוחד בו יוכלו בני הנוער להעלות שירים המשקפים את מצב רוחם , רגשות , מחשבות  להקדיש לבן משפחה או חבר שיר במתנה, או לשתף כל דבר העולה על רוחם בכול רגע נתון.

נדב: "הפרויקט נועד לחזק ערבות והדדיות בקרב בני הנוער, לחבר בניהם כקבוצה וכחברה, ליצור תמיכה הדדית ומודעות חברתית במיוחד בתקופה בה בני הנוער נאלצו להישאר בבתיהם". 

ליאם אחת החניכות במועדון :"הפרויקט עזר לי להתחבר לחברים בקבוצה בצורה מדהימה, למדתי להכיר את האנשים ולהבין אותם בצורה טובה יותר" . 

בראש הפרויקט עומד, ד"ר אורי לישמן, מאוניברסיטת תל אביב, שהקים את הפרויקט ומלווה אותו בכל רחבי הארץ. ד"ר לישמן  ציין: "הפעילות המשובחת של חניכי המועדון ברמלה ,שיתוף הפעולה, הידע המוסיקלי והחיבור בין בני הנוער, לבין צוות המועדון  שכולל את שם טוב זאבי, אוגוסטו מנה וצח נגב , הפך להצלחה. יחד עם בני הנוער הצליחו  כלל המעורבים לשמש דוגמא והשראה לשאר המרכזים הפועלים ברחבי הארץ".


חזרה
Facebook