רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

ברכות לבוגרי י"ב מתיכון לילינטל רמלה

ראש העיר מיכאל וידל, למסיימי י"ב, תלמידי אורט לילינטל רמלה: השתמשו בתבונה בארגז הכילים שקיבלתם להצלחה בחיים. שימרו על עצמכם בוגרים יקרים, עלו על דרך המלך והצליחו, אוהב אתכם

ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל, ברך השבוע את 185 תלמידי כיתה י"ב מתיכון אורט לילינטל, שסיימו את לימודיהם עם כ-99% תעודות בגרות!. ראש העיר וידל, ציין כי עם סיום הפרק החשוב והמרכזי בחיי התלמידים, פרק בו עוצבו חייו של אדם, הם יוצאים לדרך חדשה ומאתגרת.

וידל: "פרק חשוב זה העניק לכם ארגז כלים לחיים. ארגז כלים חשוב, שחשף בפניכם את הדרך להצלחה, לשאוף, לחלום, להשקיע בלימודים ולהגיע להישגים.  אני קורא לכם ופונה אליכם, בסיום מילוי חובתכם מי בצה"ל, מי בשירות לאומי - לכו לאקדמיה, למדו והשכילו. אני מאחל לכל אחד ואחת מכם הצלחה רבה שמחה והגשמה, שימרו על עצמכם בוגרים יקרים, עלו על דרך המלך והצליחו, אוהב אתכם". 

במסגרת הפרידה חילקה העירייה, אגף החינוך והנוער, תיקים מיוחדים וכל תלמיד זכה לקבל את תעודת הגמר של י"ב כיתות. במפגש השתתפו מנהלת בית הספר נועה בן יוסף, יועצת ראש העיר לענייני חינוך הגב' אורלי ארביב, נציגי אגף החינוך והנוער וצוותי חינוך. 
 

חזרה
Facebook