רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

תלמידי אורט האומנים ברמלה - די לאלימות נגד נשים!

תלמידי י' 3 מתיכון אורט האומנים ברמלה, יזמו קמפיין הקורא להפסקת האלימות נגד נשים. ראש העיר, מיכאל וידל: יש להיאבק באלימות כלפי נשים בכל הכלים, הן בחקיקה, הן באכיפה, והן בחינוך ובמשפט. אני מחזק את ידי תלמידי האומנים על היוזמה המבורכת וגאה בהם ובצוותי החינוך


שאפו ענק לתלמידי שכבת י' בתיכון אורט האומנים ברמלה, ולרכזת השכבה מאיה אבני - מלמד על מיזם הקורא להפסקת האלימות כלפי נשים! 

תלמידי י' 3 מתיכון אורט האומנים ברמלה בחרו לא להתעלם מבעית האלימות כנגד נשים. בכל מספר ימים נחשף סיפור זוועתי אחר על רצח אישה.  התופעה קשה, כואבת ונוגעת לכולנו והיא רחבה ומקיפה ופוגעת בכל המגזרים ובכל הקהילות והעדות. במסגרת המיזם החליטו התלמידים לא להישאר אדישים למצב ויזמו קמפיין שילוט די לאלימות נגד נשים. התלמידים הפיקו שלטים ויצאו להפגין ברחובות. התגובות ברחוב לא איחרו לבוא. מצפצופי עידוד של נהגי רכבים ועד קריאות "כל הכבוד" ועצות מעוברי אורח כיצד צריך לפעול."

ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל, בירך את התלמידים על היוזמה ואמר: "האלימות נגד נשים היא תופעה חברתית כלל ארצית, חוצה מגזרים, שאינה קשורה למוצא אתני, מצב סוציו אקונומי, או רמת השכלה. אלימות לצערנו באה לידי ביטוי באופן פיזי, מילולי, כלכלי ומיני. כולי תקווה שהחברה כולה יהיו שותפים במאבק החד משמעי במיגור האלימות כנגד נשים, יש להיאבק בה בכל הכלים, הן בחקיקה, הן באכיפה, והן בחינוך ובמשפט. אני מחזק את ידי תלמידי האומנים על היוזמה המבורכת וגאה בהם ובצוותי החינוך.
 

חזרה
Facebook