רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

עלה לאוויר האתר החדש של המנהלת - ההתחדשות העירונית רמלה

ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל : "התכנית להתחדשות עירונית ברמלה תשנה את פני העיר. כדי להקל על התושבים והיזמים יצרנו אתר חדש שיוכל לייצר וודאות ושקיפות לכל המעורבים בעבודה, תוך הנגשה של מידע באופן מיטבי"


עלה השבוע לאוויר האתר החדש של "המנהלת" - התחדשות עירונית רמלה.

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, ברך על השקת האתר והדגיש כי הקמת המנהלת נועדה בראש ובראשונה להקל ולתמוך בתושבי העיר המצויים באזורים בהם תתקיים ההתחדשות העירונית. וידל: "האתר החדש מנגיש לתושבים בשקיפות מלאה מידע אודות הזכויות בהתחדשות עירונית, מעדכן אודות סטטוס ההתחדשות בעיר ואירועים שהמנהלת עורכת לתושבים. כמו כן, התושבים יוכלו למצוא באתר גם פרסומים של העירייה אודות המדיניות והתהליכים לקידום מתחמים בהתחדשות עירונית. ההתחדשות העירונית בעיר . התכנית להתחדשות עירונית ברמלה תשנה את פני העיר".

ראש העיר ציין, כי רמלה מצויה בתקופת פיתוח אדירה. המדובר בתכנית של אלפי יחידות דיור שיעשו שינוי אדיר בעיר. מנהלת ההתחדשות צופה שלאחר אישור התכניות הראשונות מתחמים רבים אחרים יכנסו לתהליכי עבודה .

האתר החדש מנגיש גם נהלים ומידע בצורה שוויונית לכל היזמים אשר רוצים לקדם מתחמי התחדשות עירונית בעיר. יזם יוכל למצוא באתר את נוהל היזמים להתחדשות עירונית וכן, את הנהלים החברתיים שעליו לקדם עם התושבים עד לאישור הוועדה המקומית.

רה"ע וידל, הוסיף: " ההתחדשות העירונית הינו תהליך מורכב. כדי להקל על התושבים והיזמים יצרנו אתר חדש שיוכל לייצר וודאות ושקיפות לכל המעורבים בעבודה ולהנגיש בצורה טובה יותר את המידע".

עו"ד גיל פכט, ראש המנהלת אמר: " אנו רואים חשיבות רבה במתן שירות לתושבים וליזמים בתחום ההתחדשות העירונית. האתר החדש מאפשר לתושב וליזם לקבל את המידע בצורה קלה יותר ולדעת מהם הזכויות ומהם השלבים לקידום המתחמים בהתחדשות עירונית".
 

 
 
חזרה
Facebook