רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

צעד נוסף למימוש התכניות להתחדשות עירונית ברמלה

ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל, אירח השבוע את יו"ר הרשות להתחדשות עירונית, חיים אביטן ודן עמו על קידום התכניות להתחדשות עירונית ברמלה הכוללות כ-20 אלף יח"ד

 

ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל, אירח השבוע (יום שלישי) בספרייה העירונית את יו"ר הרשות להתחדשות עירונית, חיים אביטן וצוות משרדו במסגרת קידום תכניות להתחדשות עירונית ברמלה הכוללות כעשרים אלף יחידות דיור. 

ראש העיר וידל, הודה לאביטן על תמיכתו ברמלה, הציג בפניו את המתחמים ופעילות ההתחדשות העירונית בעיר הכוללת, יצירת ביקושים, קידום התכנון, תמריצים , הכנת קרקע משלימה, קידום תכניות דרך הותמ"ל, קידום תכניות אב להתחדשות ועוד.   מנהל מנהלת ההתחדשות ברמלה, עו"ד גיל פכט, ציין שורה של פעולות גם ברמה החברתית בהם מפגשי דיירים, בניית נציגויות, מאגר עורכי דין, בניית אתר להתחדשות ועוד. אביטן:  "רמלה זקוקה להתחדשות השכונות הוותיקות. אני שמח על קידום התהליכים ברמלה ומאמין שבשנתיים שלוש הקרובות ימומש הפוטנציאל הגדול של רמלה להתחדשות עירונית". בפגישה נכחו סגן ראש העיר , מאור אשש, מנכ"ל העירייה, רונן עזריה, סמנכ"לית הרשות להתחדשות עירונית, עינת גנון ואורגני העירייה.


חזרה
Facebook