רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

ברמלה מדברים חינוך

ראש העיר רמלה, מיכאל וידל, קיים השבוע שיחות עם מאזינים בתכנית "מדברים חינוך" על החזרה ללימודים על רקע משבר הקורונה וקרא לתושבי העיר להמשיך ולהקפיד על הנחיות משרד הבריאות, הנחיות מצילות חיים

 

ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל, קיים השבוע (יום א') שיחות עם מאזינים במסגרת התכנית "מדברים חינוך"  ברדיו קול רמלה 106 FM הפועל במרכז התקשורת העירוני ברמלה. בתכנית אותה הנחה ג'קי פרג'ון, השתתפו מנכ"ל העירייה, רונן עזריה, מנהלת אגף החינוך והנוער, אלונה קליימן ומנהלת מחלקת בתי הספר דנה סמג'ה.

במסגרת תכנית הרדיו השיב ראש העיר ומנהלי המנגנון העירוני על שאלות ופניות תושבים בנושאי חינוך, החזרה לשגרה וספסל הלימודים וגני הילדים, רישום לחטיבות וגני העירייה ועוד,  זאת תחת הנחיות התו הסגול של משרד הבריאות ומשרד החינוך.                                                                                                                  כן השיבו ראש העיר ומשתתפי התכנית בנושא החזרי תשלומים והדגישו, כי המערכת העירונית פועלת תחת האמירה - תושב לא ישלם עבור שירות שלא יקבל, תושבים הזכאים להחזר יזכו לכך עם זה עבור פעילות בחודשים הבאים ועם זה החזר ישיר לחשבון המשלם.

ראש העיר ציין, כי אומנם קיימת תחושה של חזרה לשגרה, אך עדיין משבר הקורונה נמצא עמנו, "חשוב מאוד לציין ולהדגיש, כי לצד החזרה ללימודים, עדיין קיימות הנחיות מחמירות של שמירת היגיינה, עטיית מסיכה ושמירת מרחק. שמחתי לפגוש את התלמידים הנרגשים וצוותי החינוך שחזרו לבתי הספר וגני הילדים. אני מאחל לכולם חזרה מהירה, בטוחה ומהנה. אנא שמרו על הנחיות משרד הבריאות, הנחיות מצילות חיים".

ראש העיר הודה לכלל הגורמים, אגף החינוך, משרד החינוך, משרד הבריאות, צוותי ההוראה, נציגי ועד ההורים ותלמידי העיר, כל אחד וחלקו על המאמצים סביב השעון להצלחת החזרה לספסל הלימודים. את התכנית הפיקו מחלקת הדוברות, אבי חזקיה, וצוות רדיו קול רמלה, הפועל במרכז התקשורת העירוני בניהולו של מנהל רדיו רמלה, יקיר גרשוני. 


חזרה
Facebook