רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

קנסות ועבודות לתועלת הציבור כנגד 7 נאשמים שהורשעו בהשלכת פסולת בנייה ברמלה

עיריית רמלה הגישה באמצעות המחלקה המשפטית העירונית, 7 כתבי אישום כנגד משליכי פסולת בנייה בשטחים ציבוריים. כל שבעת הנאשמים הורשעו בדין בבית משפט השלום ברמלה. ראש העיר,מיכאל וידל: "נפעל בנחישות ובאפס סבלנות כנגד כל מי שיפר את החוק בנושא הניקיון ובעיקר כנגד אותם עבריינים המשליכים פסולת בנייה בשטחי רמלה"

במסגרת פעילות עיריית רמלה, השיטור והפיקוח העירוני, המשטרה והמחלקה המשפטית העירונית, הוגשו באחרונה 7 כתבי אישום נגד משליכי פסולת בנייה ברשות הרבים. בית המשפט השלום ברמלה, הרשיע את כלל הנאשמים וחייב אותם בקנסות כבדים  ועבודות לתועלת הציבור. בית המשפט העביר ביקורת נוקבת על הנאשמים שחלקם אף חתם על התחייבות שלא לחזור על מעשיהם.

ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל,  ציין כי העירייה הגבירה את פעילותה בכל הקשור לאכיפה כנגד משליכי פסולת בנייה ברשות הרבים ושמירה על הסדר הציבורי. ראש העיר וידל: "נפעל בנחישות ובאפס סבלנות כנגד כל מי שיפר את החוק בנושא הניקיון ובעיקר כנגד אותם עבריינים המשליכים פסולת בנייה בשטחי רמלה".

ראש העיר ציין, כי נושא  ניקיון העיר ומטרדי הפסולת ברבים הפכו לנושא שפוגע באיכות החיים בעיר.  וידל: "כדי לצמצם את כלל מטרדי השלכת הפסולת בשכונות העיר, בפארקים ובגינות הציבוריות והשלכת פסולת בנייה בשטחים ציבוריים, מקיימת העירייה אכיפה מוגברת באמצעות יחידת השיטור העירוני והפיקוח העירוני במטרה לשפר את איכות החיים בעיר. לצערי למרות משאבי העירייה הגדולים לניקיון העיר, ישנם מקרים רבים בהם מושלכת פסולת בנייה וגם פסולת ביתית בשטחים ציבוריים ולא בכלי אצירה ופחי אשפה. אני מודה לאנשי השיטור והפיקוח, לצוות המוקד העירוני  108 מוקד ולמחלקה המשפטית שהובילה את ההליך המשפטי שהניב עונשים כבדים".

מנכ"ל העירייה, רונן עזריה, הדגיש כי רישות רחבי העיר בכ-200 מצלמות הפועלות דרך מערך שליטה במוקד העירוני,  הוכיח את יעילותו באיתור וחשיפת חלק ממשליכי פסולת הבנייה, לרבות עבירות ונדליזם. "העירייה תמשיך באכיפה ללא פשרות בנושא. אנא עזרו לנו לשמור על רמלה נקייה ויהיו שותפים מלאים בשיפור איכות החיים וניקיון העיר".

חזרה
Facebook