רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

החלו עבודות התשתית לבניית בית כנסת גדול ומרכז קהילתי בנאות מנחם בגין ברמלה

ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל: אני שמח לבשר על תחילת עבודות התשתית לבניית מתחם בית הכנסת והמרכז הקהילתי על שטח של 1200 מ"ר. ברצוני להודות לכלל השותפים לשר הפנים , הרב אריה דרעי, ליו"ר מפעל הפיס,  אביגדור יצחקי, על תמיכתם בפרויקט החשוב שייבנה לרווחת תושבי השכונה 

בשורה לתושבי נאות מנחם בגין ברמלה. בשעה טובה ומוצלחת החלו עבודות התשתית להקמת בית כנסת גדול ומרכז  קהילתי, תרבות ופנאי , בעלות של מיליוני שקלים.

על פי התכנון ייבנה בית הכנסת בקומה הראשונה ובקומה השנייה המרכז הקהילתי, סה"כ כל המבנה ייבנה על כ-1200 מ"ר. עלותו המתוכננת של המרכז היא למעלה מ-10 מיליון שקלים.

כזכור הונחה לפני כשנה אבן הפינה להקמת המרכז הקהילתי ובית הכנסת.

ראש העיר, מיכאל וידל, ציין כי העירייה משקיעה משאבים רבים בפיתוח ושדרוג מוסדות חינוך, תרבות ובהנגשת שירותי דת לתושבי רמלה. ראש העיר הדגיש, כי מבדיקה ופגישות שערך עם תושבי שכונת נאות מנחם בגין, עלה הצורך בהקמת מרכז תרבותי חדש ומרווח ובית כנסת גדול לרווחת תושבי השכונה. וידל: "אני שמח לבשר על תחילת עבודות התשתית לבניית המתחם. ברצוני להודות לכלל השותפים לשר הפנים, הרב אריה דרעי, ליו"ר מפעל הפיס ידידי אביגדור יצחקי, על תמיכתם בפרויקט החשוב ולסגני אברהם דזורייב, מאור אשש ואברהם אילוז. מדובר במבנה רחב ידיים (כ-1200 מ"ר) שיכלול כאמור גם בית כנסת שכל כך חסר בשכונה ומרכז תרבותי שיופעל למען רווחת ילדי ותושבי השכונה. בשם השם, נעשה ונצליח, אמן!". מהנדסת העירייה, הגב' ז'אנה סלובייצ'ק,  ציינה כי בימים אלה, החלו עבודות העפר והתשתית לבניית המתחם שכאמור יכלול בית כנסת גדול ומרכז קהילתי תרבותי.
 
חזרה
Facebook