רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

שירה העליון מונתה למאמנת אליצור נווה דוד רמלה

ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל: "מאמין שעם שירה, השחקניות המוכשרות שלנו והאוהדים המסורים של רמלה, נצעד השנה רחוק ונצליח לשחזר את עונות האליפות והדאבל". שירה העליון: "אני שמחה על ההזדמנות שניתנה לי לאמן באליצור רמלה, שנחשבת למועדון עתיר אליפויות וגביעים. אני מודעת לאתגרים ומחויבת לקבוצה בכל נשמתי"

 

שירה העליון, מונתה הערב למאמנת בנות אליצור נווה דוד רמלה בכדורסל. העליון הנחשבת למאמנת מוכשרת ומקצועית, תצטרף לראשונה לאלופה אליצור רמלה.

על החוזה חתמה העליון השבוע בלשכת ראש העיר, מיכאל וידל, שאיחל לה ולקבוצה הצלחה רבה ואמר: "מאמין שעם שירה, השחקניות המוכשרות שלנו והאוהדים המסורים של רמלה, נצעד השנה רחוק ונצליח לשחזר את עונות האליפות והדאבל. שיהיה לשירה, לשחקניות, לצוות המנהל ולכל האוהדים המדהימים של אליצור רמלה, בהצלחה".

שירה העליון:  "אני שמחה על ההזדמנות שניתנה לי לאמן באליצור רמלה, שנחשבת למועדון עתיר אליפויות וגביעים. אני מודעת לאתגרים ומחויבת לקבוצה בכל נשמתי. אני מודה לרה"ע וצוות ההנהלה על האמון שניתן לי. וכבר דרוכה לתחילת העונה. אני מאחלת לקבוצה לאוהדים המדהימים ולעצמי הצלחה והישגים". 

ראש העיר וידל, הודה למאמן, אלי רבי, שאימן את אליצור בשלוש השנים האחרונות והגיע עימה להישגים ואמר: "אלי הוא בן בית וחלק בלתי נפרד מאליצור רמלה. אני מודה לו על 3 שנים מעולות מלאות בהישגים". 

בפגישה נכחו נשיא מועדון אליצור, חבר המועצה, עו"ד מוסא סבא, נציגי העמותה אליצור נווה דוד רמלה, היו"ר שרית נשר ויוסי פארג', מנהל אגף הספורט בעיריית רמלה, ניסים רון. מנהל היכלי הספורט בענף הכדורסל רמי חלפון והיועץ המשפטי של אליצור, עו"ד דימטרי שהין.
 

חזרה
Facebook