רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

מנהלת חדשה לבית הספר היסודי בן גוריון ברמלה

תלמידי בית הספר בן גוריון ברמלה, זכו במנהלת טובה ומקצועית, הגב' פטריסה שמעוני כהן, שמצטרפת למערך המנהלים והצוותים החינוכיים האיכותיים ברמלה 

מונתה מנהלת חדשה לבית הספר היסודי, בן גוריון ברמלה.  הגב' פטריסה שמעוני כהן, מונתה לתפקיד לפני כחודשיים ובימים אלה של משבר הקורונה, היא מתמודדת עם צוותה לחזרתם של תלמידי בית הספר לפעילות בהתאם למתווה משרד החינוך, ונערכת להרשמת תלמידים לכיתה א' , לשנת הלימודים הבאה.

ראש העיר מיכאל וידל ומנהלת אגף החינוך והנוער, בעיריית רמלה, הגב' אלונה קליימן,  הודו למנהלת בית הספר היוצאת, הגב' בירנית ז'רבי יצחק, וברכו את שמעוני כהן על כניסתה לתפקיד. "בית הספר ומערכת החינוך זכו במנהלת טובה ביותר, שמצטרפת למערך המנהלים והצוותים החינוכיים האיכותיים בעיר. אין ספק שלאור יכולותיה וניסיונה, תדע פטריסיה  להוביל את בית הספר קדימה להישגים, ואנו מאחלים לה הצלחה רבה"..

שמעוני כהן, ציינה, כי היא מאמינה  שהלמידה במאה ה-21  היא למידה  חדשנית המעודדת  את התלמידים, ללמידה משמעותית , ליוזמות אישיות , יוזמות  חברתיות   לאורם של ערכים תוך שיתוף פעולה  מלא עם ההורים והקהילה.

שמעוני כהן: "ברוח החזון הבית ספרי ובהלימה ליעדים של משרד החינוך אנו שוקדים על יצירת אקלים בית ספרי חינוכי מיטבי המהווה עבורי אבן דרך להצלחה לקידום הישגים לימודיים, שכן, בסביבה מוגנת ומאתגרת, כל תלמיד יוכל לממש את יכולותיו וכישרונותיו ולצמוח לאדם חושב, יוצר, בעל אמות מידה מוסריות וערכיות, בעל יכולת למידה וכישורים בינאישיים מפותחים, להיות אדם התורם לחברה".

שמעוני הוסיפה, כי בית הספר ימשיך לטפח את הקשר האישי והעמקת את השיח בדגש ליחסי קירבה ואכפתיות בין כל באי בית הספר (ביה"ס נמצא במדד זה בעשירון העליון של מבחני המיצ"ב לשנת תשע"ט) חינוך למצוינות, לערכים ואהבת הארץ, תוך הכנת תכניות עבודה מגוונות ומאתגרות להצלחת תלמידי בית הספר".


חזרה
Facebook