רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

אושרה להפקדה התכנית להקמת ביה"ס הממ"ד ע"ש בנציון נתניהו ברמלה

תתחדשו. הוועדה המחוזית אישרה להפקדה את התכנית להקמת בית הספר היסודי הממלכתי דתי  12ע"ש בנציון נתניהו, שבקרית האומנים. על פי התכנית יוקמו בשלב א' של התכנית 12 כיתות מודרניות כשבמקביל מקדם אגף ההנדסה בעיריית רמלה תכנון מפורט ורחב ויותר של בית הספר החדש.
ראש העיר, מיכאל וידל, ברך על ההתקדמות וציין, כי בית הספר הממלכתי דתי שנקרא על שמו של ההיסטוריון פרופ' בנציון נתניהו, אביהם של ראש הממשלה, מר בנימין נתניהו, גיבור מבצע אנטבה, יוני נתניהו ז"ל ושל הצעיר באחים, רופא, סופר ומחזאי                             ד"ר עדו נתניהו - יהיה לבית ספר ממלכתי צומח המחנך ללימוד העבר בהשקפת עולם ציונית ערכית לקיום התורה כתורת חיים.
בית הספר הוקם לפני שנה וחצי וכבר כיום הוא מונה כ-80 תלמידים משכבות א'-ב' ועתיד לצמוח ולגדול עוד ועוד.  מנהלת בית הספר, הגב' טלי פישר, ציינה כי בית הספר מאמין בחשיבות הלמידה המשמעותית בשאיפה לאיכות, מצוינות ומימוש עצמי. הנהלת בית הספר וצוות המורים והמורות מטפח מסוגלות, יצירתיות ואחריות ללמידה. בית הספר רואה כל תלמיד כבן משפחה, אהוב ושייך תוך יצירת דיאלוג וקשר אישי עם התלמידים. ביה"ס מהווה עבור כל הבאים בשעריו, סביבה חינוכית, נעימה חמה ותומכת מקום של שייכות ביטחון ומוגנות.
 

/> 
חזרה
Facebook