רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

ברמלה מתחברים למוסיקה

על פי התכנון יוקמו ברמלה 4 מגרשים מוסיקליים מיוחדים שימוקמו בשטחים ציבוריים ברחבי העיר. ראש העיר, מיכאל וידל: "מדובר במיזם מיוחד של התקנת כלי נגינה במרחב הציבורי שיאפשר יצירת מוזיקה חופשית. הנגינה במרחב הפתוח היא חוויה מופלאה, מרגיעה ויצירתית"

                                           

רמלה זכתה במסגרת קול קורא של המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל בהקמת ארבעה מתחמים מוסיקליים מיוחדים ומרגשים שיוקמו בשטחים ציבוריים ברחבי העיר.

ראש העיר מיכאל וידל: "מדובר במיזם מיוחד של התקנת כלי הנגינה במרחב הציבורי שיאפשר יצירת מוסיקה חופשית ובלתי אמצעית במרחב הפתוח. הנגינה במרחב הפתוח היא חוויה מופלאה, מרגיעה, יצירתית, אינטראקטיבית ומענגת". ראש העיר, מר מיכאל וידל, הודה לשר המשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל ושר הפנים, אריה דרעי, על שיתוף הפעולה עם עיריית רמלה להקמת המיזם המיוחד ותמיכתו בעיר רמלה.

וידל הוסיף, כי המוסיקה והמנגינה עוזרים ומפתחים תכונות רבות וחשובות כדוגמת ריכוז, קשב, קצב, פיתוח ושכלול קוראדינציה, עבודת צוות, התחשבות באחר, ויצירת הרמוניה המרחב הציבורי, היוצרים חיבור בריא של גוף ונפש. 

מנהל אגף תרבות ספורט ואירועים, ניסים רון והמנהל המוסיקלי בעיריית רמלה, אבי ברנס  המרכזים את הקמת המגרשים, ציינו , כי הכרת תווים מוסיקליים בהחלט אינה הכרחית בגינות המוסיקליות, וכי החוויה הממגנטת של כלי מוסיקה מרגשת, מגרה את החושים ומחברת בין אנשים וטבע מדליק ניצוצות ושמחה בלב.

המתחמים יוקמו במספר מוקדים בעיר, תחת כיפת השמיים ובכל מתקן יוצבו מספר כלי נגינה ייחודיים לשימוש הציבור הרחב. בקרוב מאוד תחל ההקמה של המתחם הראשון והציבור יוכל ליהנות מזמן פנאי מוסיקלי.

/> 


חזרה
Facebook