רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

ברמלה כל התושבים משקיעים יותר בניקיון העיר שומרים על רמלה נקייה

עיריית רמלה, אגף שיפור פני העיר, פעל במהלך ימי משבר הקורונה בשורה של פעולות ניקיון ברחבי העיר, פינוי אשפה וגזם, מחזור ורישוי עסקים ועוד. כן עסק האגף בקידום קמפיין מיוחד המעודד שמירה על ניקיון העיר. ראש העיר, מיכאל וידל: "קמפיין הניקיון "שומרים על רמלה נקייה" חשוב ומשמעותי לאיכות חיי תושבי העיר. אני רואה בתושבי העיר שותפים ושגרירי אמת למען השגת המטרה החשובה כל כך לאיכות החיים של כולנו".  אנא עזרו לנו לשמור על ניקיון סביבת המגורים שלכם, אנא שמרו על רמלה נקייה

 

עיריית רמלה, אגף שפ"ע ( שיפור פני העיר) פעל במהלך ימי משבר הקורונה בשורה ארוכה של פעולות ניקיון רחובות, פינוי אשפה, מחזור, הדברה,  ורישוי עסקים.  במהלך המשבר גדלו באופן משמעותי כמויות האשפה והגזם,  לדוגמא בחודש מרץ הכמות גדלה בכ-  600 טון ביחס לחודש מרץ 2019. מדובר על עליה של כ- 15%.

גידול דומה היה גם בחודש אפריל. גם המחזור זכה לגידול משמעותי שבא לידי ביטוי  בכמויות הפסולת למחזור במתקני הבקבוקים והאריזות. בתחום ההדברה, ביצעה העירייה רכישה של חומרים וציוד ייעודי לטיפול בקורונה: חומרי הדברה המורשים ע"י הרשויות, חליפות מיגון ומסכות מיוחדות, מפוחי ריסוס, באמצעותם בוצעו פעולות חיטוי וריסוס בתחנות אוטובוס, גני משחקים ומוסדות חינוך.

בתחום רישוי עסקים, השיקה העירייה, אגף שפ"ע, בשיתוף עמותת תפוח ומחלקת הדוברות את  "פורטל העסקים" של רמלה, תחת הכותרת "רמלאים קונים ברמלה".  אינדקס העסקים של רמלה המאגד תחת קורת גג אחת את רשימת העסקים בעיר. אינדקס העסקים של רמלה יעזור לבעלי העסקים בהנגשת העסקים הקטנים והבינוניים לציבור הלקוחות הפוטנציאלים של כל עסק, בחינם וללא עלות.

ראש העיר, מיכאל וידל, ציין כי  על אף האילוצים הרבים שחלו על הרשות, העירייה דאגה והקפידה לשמר את פעולות הניקיון בכל רחבי העיר. ראש העיר הודה לכל עובדי הניקיון שעבדו סביב השעון למען שמירת הניקיון ברחובות העיר. וידל:  "אני מודה לכל אחד ואחד מהעובדים שעסקו בנאמנות רבה בניקיון רחובות רמלה, יישר כוח ותודה לכולם"

וידל הדגיש כי, בקרוב תחדש העירייה את קמפיין הניקיון "שומרים על רמלה נקייה" שהחל עם תחילת משבר הקורונה - המעודד את תושבי העיר לשמור על ניקיון שכונות העיר בכל ימות השנה. ראש העיר, מיכאל וידל: "לקמפיין הניקיון "שומרים על רמלה נקייה" חשיבות רבה למען שדרוג איכות החיים ושמירה על רמלה נקייה. אני רואה בתושבי העיר שותפים ושגרירי אמת למען השגת המטרה החשובה כל כך לאיכות החיים של כולנו. אנו משקיעים משאבים רבים כדי שרחובות ושכונות העיר יהיו נקיים. אני מאמין בתושבי העיר וקורא לכל אחד ואחת מתושבי רמלה להיות שותפים מלאים. אנא עזרו לנו לשמור על ניקיון סביבת המגורים שלכם, אנא שמרו על רמלה נקייה".

מנכ"ל העירייה, רונן עזריה, ציין כי לצד פעולות ההסברה יתבצעו סיורי אכיפה לתחום הניקיון בכל רחבי העיר כנגד כל מי שמטנף את השטחים הציבוריים. עזריה: "נושא הניקיון בעיר חשוב לכולנו, מעורבות התושבים מרכזית. בלעדי התושבים זה לא יצליח. דווחו בזמן אמת למוקד העירוני 108 ועזרו לנו לשמור על העיר נקייה.  ננהג בחוסר סבלנות כנגד אותם אנשים  שמטנפים את השטחים הציבוריים ומבצעים עבירות בחוסר אכפתיות, לרבות מתן דוחות והגשת כתבי אישום!  רמלה נקייה היא רמלה עם איכות חיים, עיר שכיף לחיות בה.

אני מזמין את תושבי העיר לקחת חלק פעיל בשמירה על רמלה נקייה". 

מנהל אגף שפ"ע, דוד חביבה הדגיש: "העירייה משקיעה משאבים רבים כדי לשמר את איכות החיים בעיר. אנו מקפידים להעניק לתושבים סל שירותים מגוון של  ניקיון הרחובות, פינוי אשפה וגזם. ראוי להדגיש, כי פעילותנו מתבצעת למען התושבים, אני מצטרף לקריאת ראש העיר מיכאל וידל, וקורא לציבור הרחב לשמור על רמלה נקייה. רק יחד,  נצליח לשמור על עיר  נקייה עם איכות חיים גבוהה".

את הקמפיין מרכזים, אגף שפ"ע, המחלקה לאיכות הסביבה, הפיקוח והשיטור העירוני, מוקד 108 ומחלקת הדוברות ואורגני עירייה נוספים. "

/> 
 עובדים למען רמלה נקייה
 
 
/>
חזרה
Facebook