רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

ילדי רמלה חזרו בשמחה ובהתרגשות לגני הילדים

למעלה מאלף ילדים חזרו ביום ראשון השבוע בשמחה ובהתרגשות לגני הילדים בהתאם למתווה מצומצם של ילדים בכל קבוצה. ראש העיר, מיכאל וידל: "גני הילדים היו ערוכים באופן מופתי לקליטת ילדי הגנים"

 

סנונית נוספת בישרה השבוע את חזרת התלמידים לשגרה בימי משבר הקורונה. ילדי  גני הילדים ברמלה, פקדו השבוע את הגנים בהתאם למתווה שנקבע - לימודים בקבוצות קטנות. ביום הראשון לחזרה  לגנים, התייצבו כאלף ילדים ובשאר הימים נוספו אלפים נוספים שהגיעו נרגשים מאוד, מלווים בהוריהם ושמחים על שובם לשגרה הברוכה, למפגש עם הגננות וצוות הגן, לחברים, למשחקים ולחצר הגן.

 

ראש העיר, מיכאל וידל, ציין כי גני הילדים היו ערוכים באופן מופתי לקליטת התלמידים, הגנים נוקו  באופן יסודי, ערכות מיגון חולקו לצוותים וסופקו חומרי חיטוי וניקיון נוספים.   ראש העיר, הדגיש, כי ההיערכות העירונית התקיימה בשורה של היבטים לוגיסטיים ופדגוגיים שדרשו תכנון קפדני. וידל: "ילדי גנ"י היו נרגשים ושמחים עם הגעתם למסגרות הגנים. אני רוצה להודות לגננות, הסייעות, להורים, לצוותי אגף החינוך והנוער, מחלקת גני הילדים וכמובן לאלפי הילדים המקסימים, על חזרה תקינה ובעיקר שמחה  ובטוחה ללימודים".

 

יצוין, כי תלמידי הגן חולקו לשתי קבוצות "קפסולות",  עד 18 ילדים,   כאשר כל קפסולה נחלקת אף היא במהלך שהותה בגן לשתי קפסולות באופן כזה שבכל קבוצה יכולים להיות עד 9 ילדים.  הגן חולק פיזית אף הוא לשני מתחמים נפרדים וכל קבוצה התנהלה במרחב שלה.  

 

מנהלת אגף החינוך והנוער, אלונה קליימן: "חזרת הילדים לגן התקיימה בהתאם להנחיות ומתווה משרד החינוך. החלוקה נעשתה בדרך כלל ע"פ צבעים, למשל קבוצה ורודה וקבוצה ירוקה וכל ילד  קיבל הנחייה לאיזו קבוצה הוא שייך. מנהלת הגן קיבלה  בבוקר את פני הילדים הנרגשים , כל ילד שמר על הסדר ונכנס כשהוזמן על ידי הגננת. במהלך היום נהנו הילדים מפעילויות שונות, ניתנה להם האפשרות לאוורר רגשות, לשחק יחדיו , לשיר, לרקוד ולשמוח".

 

קליימן הודתה למנהל מחלקת גני הילדים, דנה וינוקר, על ההיערכות המוצלחת והוסיפה כי, בהתאם להנחיות ראש העיר, מיכאל וידל והנחיות משרד החינוך נערכת העירייה כבר השבוע למעבר ליום חינוך ארוך בגני החובה ולהשבת תכנית ניצנים לגני הילדים. הודעה על כך תימסר להורים באמצעות הגננות ובאתרי העירייה.

/> 

/> 
חזרה
Facebook