רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

ברמלה משקיעים יותר בתשתיות התחבורה: נפתח לתנועה כביש 200 עוקף רמלה

בשעה טובה ומוצלחת נפתח השבוע לתנועה כביש 200 המהווה את אחד מצירי התנועה החשובים ביותר להתפתחותה של רמלה. ראש העיר, מיכאל וידל: "אני מאמין, כי הכביש מהווה תוספת משמעותית לשדרוג מערך תשתיות הכבישים והתחבורה לרמלה וממנה וכי בניית הכביש היא חלק בלתי נפרד משדרוג מערך הכבישים ושדרוג צירי התנועה בעיר לרווחתם של תושבי רמלה ותושבי האזור". מנכ"ל נתיבי איילון, איתמר בן מאיר: "הפרויקט מהווה נדבך חשוב בנגישות התחבורתית לרמלה ותשתית לפיתוח ופריחה של העיר והאזור כולו"

 

תתחדשו.  נפתח השבוע לתנועה (יום שלישי ) כביש 200 עוקף רמלה החדש.               ראש העיר מיכאל וידל, ציין כי  העבודות לבנייתו של כביש עוקף רמלה-כביש 200 קיבל את כל האישורים הדרושים לפתיחתו והוסרו כל ההתנגדויות הבלתי מוצדקות והכביש נפתח לתנועה. ראש העיר וידל, הדגיש כי מדובר בכביש מודרני ובטיחותי המהווה את אחד מצירי התנועה החשובים ביותר להתפתחותה של רמלה.  הכביש מהווה ציר חדש ומרכזי - עוקף רמלה שתוכנן ואושר לבנייה ע"י משרד התחבורה, רשות מקרקעי ישראל, צוות מתכננים ויועצים רחב, נתיבי איילון ובשיתוף אגף ההנדסה בעיריית רמלה.                                                             

רה"ע, מיכאל וידל: "בנייתו ופתיחתו כביש 200 מהווה בשורה חשובה לתושבי רמלה והאזור כולו. בנייתו של כביש עוקף רמלה החדש הסירה למעשה את החסמים שאפשרו את בנייתה של השכונה המודרנית "נאות שמיר", בה נבנו כבר מאות יח"ד וייבנו בסה"כ למעלה           מ-4,000 יח"ד חדשות".

כביש 200 מתחבר במחלף בחלקו הדרומי עם כביש 431 ובחלקו הצפוני לכביש 44 בכניסה הצפונית הראשית לעיר. הכביש החדש יעבור ממערב לשכונה החדשה  "נאות שמיר" ולמעשה יהווה כניסה ראשית נוספת לעיר ממערב ויתחבר להמשך רחוב הזית שישחרר עומסי תנועה בכניסות וביציאות מהעיר.                                                                             וידל: "אני מאמין, כי הכביש מהווה תוספת משמעותית לשדרוג מערך תשתיות הכבישים והתחבורה לרמלה וממנה וכי בניית הכביש היא חלק בלתי נפרד משדרוג מערך הכבישים ושדרוג צירי התנועה בעיר לרווחתם של תושבי רמלה , תושבי האזור וכל הבא בשערי העיר".

מנכ"ל נתיבי איילון, איתמר בן מאיר: "הפרויקט מהווה נדבך חשוב בנגישות התחבורתית לרמלה ותשתית לפיתוח ופריחה של העיר והאזור כולו. בזכות הירתמות כלל הגורמים וחרף האתגרים וניצול ההזדמנות שנוצרה במשבר הקורונה, עבודה מסביב לשעון, הצלחנו להקדים את פתיחת הכביש בארבעה חודשים לטובת התושבים והציבור הרחב. אני מודה לראש העיר וידל וצוותו על שת"פ הדוק שאפשר את פתיחת הכביש".

רה"ע וידל, הדגיש: "אני מודה לשר החוץ ושר התחבורה לשעבר, ידידי ח"כ ישראל כץ, על היענותו המהירה במתן עדיפות לבנייתו של הכביש החשוב ותמיכתו בעיר רמלה ושדרוג מערך התחבורה בעיר בשורה ארוכה של תכניות ופרויקטים בכ- מיליארד שקלים לרווחת תושבי רמלה. תודה מיוחדת לצוות המהנדסים של נתיבי איילון, בניהולו של מנכ"ל החברה, איתמר בן מאיר, שעבדו סביב השעון כדי שהכביש המדהים הזה יעמוד לרשות תושבי רמלה והאזור כולו, לצוות אגף ההנדסה בעיריית רמלה בניהולה של הגב' ז'אנה סלובייצק ולכל העוסקים במלאכה לאורך השנים. אני מאמין שהקמתו החשובה של כביש 200 ומימוש כלל הפרויקטים התחבורתיים בעיר, מצעידים את העיר לתנופה אדירה בכל תחום מערך תשתיות התחבורה שיניב איכות חיים טובה יותר לתושבי העיר ולכל הבאים בשערי רמלה. יבורכו כלל השותפים והעוסקים במלאכה".
 
/>
חזרה
Facebook