רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

מרשתים את רמלה בסיבים אופטיים

במסגרת פרויקט המצלמות העירוניות מבצעת בימים אלה עיריית רמלה, התקנה רחבה של סיבים אופטיים ברחבי העיר. ראש העיר, מיכאל וידל: הצבת הסיבים האופטיים מהווים שדרוג משמעותי למערך המצלמות העירוני שיניב מענה טוב יותר, מהיר יותר לתושב וחסכוני וכלכלי יותר לרשות

במסגרת פרויקט המצלמות העירוניות מבצעת בימים אלה עיריית רמלה התקנה רחבה של סיבים אופטיים ברחבי העיר. הצבתם התת קרקעית של הסיבים האופטיים מהווים שדרוג משמעותי למערך המצלמות העירוני.

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל: "הסיבים האופטיים ישדרגו את העברת המידע דרך המצלמות היישר למוקד הצפייה – המוקד העירוני 108. מדובר בהליך שיניב מענה טוב יותר, מהיר יותר, חסכוני  וכלכלי יותר לרשות. בכוונתנו להרחיב את המיזם ולחבר גם את כל מוסדות העירייה לסיבים אופטיים".

יצוין כי הקטע שכרגע יצא לביצוע כולל את רחוב ויצמן דרך רחוב יהודה שטיין ועד מגדל המים. סה"כ מדובר בכ-  2300  מ' כולל חיבורים ישירים למשרדי העירייה ברחוב מבצע משה ושמשון הגיבור.  יודגש כי העברת נתונים בסיבים אופטיים הינה הדרך הטובה ,המהירה והאיכותית ביותר של כל מערך של עיר חכמה הפועלת בשקיפות מול תושביה בכל הקשור להעברת מידע זמין.

מנכ"ל העירייה רונן עזריה ציין, כי השימושים העיקרים של הסיבים יבואו לידי ביטוי לטובת שדרוג עבודת המצלמות העירוניות (כ-200 מצלמות) , שדרוג השליטה בתאורה, תקשורת טובה, מהירה ובטוחה יותר בין המוקד העירוני למשרדי העירייה השונים ועוד. יש לציין כי בשלב מאוחר יותר מתוכנן לחבר את הסיב גם עם פרויקט מהיר לעיר.
 
חזרה
Facebook