רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

בקרוב ייפתח מרכז ההפעלה העירוני החדש ברמלה, שיפעל בחירום ובשגרה

הושלמו מרבית העבודות שיאפשרו את פתיחתו הקרובה של מרכז ההפעלה החדש. ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל: "מדובר בהשקעה גדולה מאוד שתשדרג את מרכז החירום העירוני שיהיה למרכז מודרני המאפשר לגורמי העירייה והביטחון מתן שירות טוב ויעיל יותר העירוני לתושבי העיר"

בצל משבר הקורונה, נערכת העירייה להשלמתם של העבודות האחרונות להפעלתו של מרכז ההפעלה העירוני החדש שנבנה בשיתוף פיקוד העורף. המדובר במרכז הפעלה חדש שיפעל הן בחירום והן בשגרה ויכיל  גם את המוקד העירוני החדש וגם את מחלקת הביטחון.

עלות שדרוג המרכז והקמתו  היא כ-2 מיליון שקלים. ראש עיריית רמלה מיכאל וידל ומנכ"ל העירייה רונן עזריה וגורמי המקצועי, ערכו השבוע ביקור במרכז ההפעלה ועמדו מקרוב על התקדמות העבודות. ראש העיר ציין, כי  בהתאם לתכנית יושלמו העבודות במרכז בעוד כשבוע והמוקד העירוני ומשרדי הקב"ט העירוני יעברו לפעול מהמרכז החדש.

ראש העיר וידל הדגיש, כי השדרוג כולל במסגרתו חלוקה מחודשת של המרכז לחדרי מכלולי העירייה בחירום, לרבות חידוש תשתיות חשמל, טלפון, אינטרנט, מחשוב תקשורת, מיזוג אוויר ועוד. וידל: "מדובר בהשקעה גדולה מאוד שתשדרג את מרכז החירום העירוני שיהיה עם סיום העבודות למרכז מודרני המאפשר לגורמי העירייה והביטחון מתן שירות טוב ויעיל יותר הן בחירום והן בשגרה לתושבי העיר. אני מודה לראשי פיקוד העורף על שיתוף הפעולה ולמנכ"ל העירייה רונן עזריה ולכלל העושים במלאכה".
 
 
חזרה
Facebook