רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

"יחד נעבור את משבר הקורונה, בשלום ובבריאות טובה"

 ראש העיר, מיכאל וידל, לתושבי רמלה:
 
"יחד נעבור את משבר הקורונה, בשלום ובבריאות טובה"

ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל: "תושבים יקרים, המטרה העיקרית של כולנו היא מניעת הדבקה בנגיף. הודענו על שורה של הקלות בתחומי האכיפה, תשלומי הארנונה, החזרי תשלומים ועוד. אנא גלו אחריות והקפידו על ביצוע הנחיות משרד הבריאות, רמלה ידעה ימים יפים וימים קשים ובכולם עמדנו בגאון. זכרו התנהגות נכונה ונבונה  –  מנצחת"

בעקבות משבר הקורונה, נערכה עיריית רמלה על כלל מחלקות ואגפי העירייה, להמשך מתן מגוון שירותי העירייה לתושבי העיר. ראש העיר מיכאל וידל, קיים שורה של פגישות והערכות מצב עם כלל הגורמים הרלוונטיים ברשות במטרה למנוע ככל שניתן הדבקה בנגיף וכדי להבטיח את מגוון השירותים לתושב.

ראש העיר הדגיש, כי ימים אלה הם ימים מורכבים עבור כולנו וכי מדובר בתקופה לא קלה. וידל לתושבי רמלה: "המערכת העירונית נערכה לביצוע שורה של הקלות בתחומי האכיפה, תשלומי הארנונה, החזרי תשלומים ועוד. כלל ההקלות פורסמו באתר העירייה, בדף הפייסבוק העירוני ובכלי התקשורת השונים. אם ננהג נכון, נעבור זאת יחד כולנו, בשלום ובבריאות טובה! אנא גלו אחריות, בלי פאניקה והקפידו על ביצוע הנחיות משרד הבריאות, תוך שמירה על היגיינה אישית וזכרו מדובר בהנחיות מצילות חיים. רמלה ידעה ימים יפים וימים קשים ובכולם עמדנו בגאון. בכל השנים הצטיינה רמלה במרקם החברתי שלה ותמיד גילינו מידה רבה של אחדות, ערבות הדדית ויכולת עמידה מרשימה. אני מאמין שגם את התקופה הזאת נעבור ביחד, אם נפעל בהתאם להנחיות ממשלת ישראל ומשרד הבריאות. זכרו התנהגות נכונה ונבונה  – מנצחת".

בתוך כך בהתאם להנחיות נסגרו השבוע משרדי העירייה לקבלת קהל. מומלץ לתושבי העיר לבצע פעולות באמצעות האתר העירוני ואפליקציית "תיקתק ישראל". כמו כן, ניתן לבצע פניות באמצעות המיילים והטלפונים של מחלקות ואגפי העירייה כמפורט באתר העירוני www.ramla.muni.il. מוקד 108 מתוגבר עומד לשירותכם 24/7. 
 
 
חזרה
Facebook