רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

בניית בית הקבע לחניכי אקים רמלה בעיצומה

ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל: אני שמח ומברך על השותפות האמיצה בין העירייה להנהלת אקים ישראל, לטובת הקמת בית קבע למשפחת אקים רמלה.  הבנייה בעיצומה וכפי שהבטחתי למשפחת אקים רמלה, יהיה בקרוב בית

ראש העיר רמלה, מיכאל וידל ומנכ"ל העירייה רונן עזריה, ערכו השבוע ביקור בבית אקים רמלה החדש מה שהיה בעבר בית צופי רמלה. השניים עמדו מקרוב על התקדמות העבודות לבניית בית הקבע של העמותה בעיר. כזכור פגש ראש העיר בלשכתו לפני כשנה את יו"ר אקים ישראל עמי איילון, מנכ"לית אקים סיגל פרץ ויו"ר אקים רמלה בני פרג'ון, במסגרת קידום מעבר אקים רמלה לבית קבע בעיר. ראש העיר וידל, הדגיש את מחויבותו לאוכלוסיית בעלי הצרכים המיוחדים ובעלי מוגבלות שכלית וסיכם עם הנהלת אקים על הקצאת מקום לבית הקבע של חניכי אקים רמלה.

רה"ע וידל: "אני שמח ומברך על השותפות האמיצה בין העירייה להנהלת אקים ישראל לטובת הקמת בית קבע למשפחת אקים רמלה.  הבנייה בעיצומה וכפי שהבטחתי למשפחת אקים רמלה יהיה בית". ראש העיר וידל הדגיש, כי  הוא מאמין בחיבוק השונה והחלש ושילובו בקהילה כחלק בלתי נפרד מהחברה וכי לאורך כל חייו הן כנער והן כבוגר ראה בערכי הערבות ההדדית והסולידאריות חשיבות רבה.

חזרה
Facebook