רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2021

החלה בנייתו של משכנם החדש של צופי אחווה רמלה

ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל: כפי שהבטחתי, אני מקיים. אני שמח על תחילת בניית הבית החדש לצופי רמלה. אני רואה בפעילות התנועה תפקיד חשוב ואינטגראלי עבור בני הנוער, בדרך להפיכתם למנהיגי העתיד 
  
החלה בנייתו של בית צופי אחווה בקרית האומנים ברמלה. כזכור נערך לפני כ-9 חודשים טקס הנחת אבן הפינה להקמת משכנם החדש של צופי שבט "אחווה" ברמלה. האירוע המיוחד נערך במעמד ראש העיר מיכאל וידל, סגניו ראשי  צופי אחווה אמיר לבוטין, עשרות חניכים והוריהם ומנהלי המנגנון העירוני.
ראש העיר וידל,  ביקר השבוע ביחד עם חבר המועצה מחזיק תיק הנוער, עו"ד רונן רוטשטיין, בשטח בו החלה בניית המשכן החדש של הצופים וציין:  "כפי שהבטחתי, אני מקיים.  אני שמח על תחילת העבודות למשכנם החדש של צופי רמלה. שבט "אחווה" רמלה הוא אחד מהשבטים הוותיקים והמוצלחים ביותר בארץ. שבט שגידל והצמיח לתפארת מדינת ישראל דורות של חניכים ומדריכים.  אני רואה חשיבות רבה בפעילותם של כלל תנועות הנוער בעיר. הפעילות בתנועה מעניקה הזדמנות להשפיע על החברה תוך פיתוח עצמי, כישורי חיים, עמידה מול קהל, חינוך לערכים, שוויון, ציונות, צדק, רגישות חברתית, אהבת ארץ ישראל והתמודדות עם אתגרים מגוונים. אני רואה בפעילות התנועה תפקיד חשוב ואינטגראלי עבור בני הנוער שלנו כאן ברמלה, בדרך להפיכתם למנהיגי העתיד". ראש העיר איחל לחניכי הצופים ולצוות המדריכים, שביתם החדש יקום במהרה וימשיך להוביל את לפיד הזהות הישראלית וימשיך לחנך לחיים משותפים, תוך שילובם של כלל הקהילות לרבות הקהילה בעלת הצרכים המיוחדים. 
חזרה
Facebook