רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - תשתיות ופיתוח

יו"ר מטה הדיור הלאומי, זאב בילסקי: רמלה צריכה לקבל מהמדינה עדיפות לפיתוח וקידום ההתחדשות העירונית

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל,  אירח את יו"ר מטה הדיור הלאומי זאב בילסקי, במסגרת פגישת עבודה לקידום התכנית להתחדשות עירונית בעיר. עוד חשף בילסקי: "מיזם המטרו הלאומי, הוא בשורה גדולה לרמלה. המטרו ישנה דרמטית את איכות החיים של תושבי העיר"

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, אירח בסוף שבוע שעבר את יו"ר מטה הדיור הלאומי, מר זאב בילסקי וצוות משרדו. ראש העיר העניק לאורחיו סקירה מקיפה על העיר רמלה המצויה בתנופת פיתוח אדירה, היותה עיר רב תרבותית, קולטת עלייה בה חיים בדו קיום תושבים שעלו מ-93 מדינות. ראש העיר וידל, חשף את ערכי מערכת חינוך העירונית, הציג את מערך הניהול הפיננסי העירוני היעיל, שזכה לשבחים עם דירוג אשראי לחברה למימון רמלה טריפל A!
רה"ע וידל, הדגיש את חזונו להפיכת רמלה למטרופולין אזורי והציג בפני בילסקי סוגיות בנושא ההתחדשות העירונית, שדרוג רחוב הרצל מהיר לעיר, קידום פרויקטים לקידום מערך התיירות, פיתוח המע"ר והמדרחוב התיירותי בעיר הרמבלס ועוד.                                 ראש העיר הדגיש את הצורך בשיווק קרקעת רמ"י בעיר בעיקר לקרקע משלימה למימוש התכנית להתחדשות עירונית, חבות היטל השבחה מכוח תכניות מאושרות ועוד.

יו"ר המטה לדיור לאומי זאב בילסקי הודה על האירוח וציין כי : "רמלה היא עיר שהמדינה צריכה לתת לה עדיפות מבחינת פיתוח וקידום ההתחדשות העירונית. נפעל ונתמוך למען מימוש התכנית וקידום התכנון למימוש התכנית להתחדשות העירונית לרווחת תושבי רמלה".

בילסקי הוסיף כי קידום המיזם הלאומי של המטרו היא בשורה חשובה לתושבי רמלה. "המטרו ישנה דרמטית את איכות החיים של תושבי רמלה. הקמת שלושה מסלולים של כ-140 ק"מ בהם גם כ-4 תחנות ברמלה, מהווים בשורה תחבורתית גדולה לתושבי רמלה". בפגישה השתתפו סגני ראש העיר אברהם אילוז, אברהם דזורייב, מנכ"ל עיריית רמלה, מנהל אגף התכנון ברמ"ע רפי אלמליח ואורגני העירייה.
 

חזרה
Facebook