רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - תשתיות ופיתוח

מנהלת חדשה לאזורי התעשייה ברמלה

עיריית רמלה בשיתוף מפעלים ותעשיינים הפועלים באזורי התעשייה בעיר, תקים מנהלת חדשה לאזורי התעשייה בעיר. ראש העיר, מיכאל וידל: המטרה - שיפור השירותים העירוניים, פיתוח אזורי התעשייה, שדרוג הנראות והסביבה, ניקיון, גינון ועוד

עיריית רמלה קיימה השבוע  בספרייה העירונית, מפגש ראשון עם תעשיינים  ובעלי מפעלים הפועלים באזורי התעשייה ברמלה, לצורך התנעה של מנהלת חדשה לאזורי תעשייה. ראש העיר, מיכאל וידל, שיזם את המהלך ציין, כי הוא רואה חשיבות רבה בשיתוף הפעולה בין המפעלים לעירייה לצורך שיפור השירותים העירוניים, שדרוג שביעות הרצון של המפעלים, פיתוח אזורי התעשייה, שדרוג הנראות והסביבה, ניקיון, גינון ועוד.

את המנהלת תפעיל קרן רמלה, בניהולו של מנכ"ל הקרן עו"ד ליאור רשף שהציג בפני נציגי המפעלים את עקרי התכנית.  מנכ"ל העירייה, רונן עזרייה, ברך על התכנית שתתרום לשדרוג אזורי התעשייה בעיר. נציגי המפעלים והתעשיינים שהשתתפו במפגש,  ברכו על היוזמה והביעו רצון לקחת חלק במנהלת החדשה שתקום תוך הידוק הקשרים ושדרוג השירותים ושיתופי הפעולה. במסגרת הקמת המנהלת, יבוצע סקר צרכים למטרת יצירת חבילת שירותים. כן לקחו חלק בפגישה אורגני העירייה בתחום התברואה, איכות הסביבה, פיקוח וההנדסה.


חזרה
Facebook