רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - תשתיות ופיתוח

ניקוי התעלות ההיקפיות ברמלה, הוכיחו יעילותם בסופת החורף

ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל: "ההכנות והפעולות המוקדמות לקראת החורף, אפשרו בשבוע שחלף לעבור את סופת החורף בשלום. תודה לעובדי העירייה ותאגיד מי רמלה ת.מ.ר על פעילותם" 

ההכנות שביצעו עיריית רמלה ותאגיד מי רמלה, ת.מ.ר, לקראת החורף, הוכיחו את עצמן כיעילות בסופות האחרונות שפקדו את הארץ. ראש העיר, מיכאל וידל, ציין, כי  הכנה מוקדמת של המנגנון העירוני לפני תחילת החורף וביצוע עבודות יסודיות להרחבת תעלות הניקוז ההיקפיות של העיר באמצעות כלים כבדים, ניקוי הקולטנים, ניקוי מרזבים במוסדות הציבור, הוספת משאבה בגשר חלום יעקב שסבל מהצפות בעבר - אפשרו לעבור בשלום את הסופה האחרונה שפקדה את המדינה וגרמה הרס רב בישובים רבים ברחבי הארץ.

ראש העיר וידל: "כבר לפני כחודשיים וחצי בוצעו עבודות נרחבות להרחבת תעלות הניקוז, שאפשרו מעבר וקליטה של הגשמים העזים שירדו בעיר. אני מודה למנכ"ל העירייה, רונן עזריה, לעובדי העירייה, למנכ"ל תאגיד המים ת.מ.ר יוסי בן חמו ועובדיו על עבודתם היעילה. לשמחתי, לאחר ירידת גשמים חזקים בסוף שבוע שעבר, רמלה נותרה יבשה ונקייה. מי שטרח בערב שבת יאכל בשבת״. 

בעירייה קוראים לציבור לדאוג לניקיון המרזבים הביתיים המשותפים והפרטיים, שיאפשרו מעבר וזרימת מי גשמים וימנעו הצפות בבתי תושבים. לשימוש התושבים באתר העירוני מקבץ המלצות איך לעבור את החורף בשלום. לרשות תושבי העיר עומד המוקד העירוני 108 24 שעות ביממה.
 
 

חזרה
Facebook