רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - תשתיות ופיתוח

החלו עבודות התשתית לבניית שכונת "נאות פרס" עם כ- 1350 יח"ד ברמלה

על פי התכנון תבנה השכונה החדשה בכניסה הראשית לרמלה. בנוסף ליח"ד ייבנו  אלפי מ"ר של שטחי תעסוקה. ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל, ברך על תחילת העבודות: רמלה מצויה בתקופת פיתוח אדירה. שכונות חדשות נבנות, אזורי תעשייה חדשים בפתח ורמלה משנה את פניה

בשורה לתושבי רמלה. בתום שלב התכנון וכלל שלבי האישור מטעם, הממשלה, והמועצה הארצית לתכנון ובנייה שנמשכו שנים, החלו בשעה טובה, עבודות  התשתית לבנייתה של השכונה החדשה "נאות פרס" (מכבי) ע"ש נשיאה התשיעי של ישראל וראש הממשלה שמעון פרס ז"ל,  בכניסה הראשית לעיר מכיוון ת"א.

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, ברך על  תחילת העבודות הכוללות בין היתר גידור מתחם הבנייה וציין: "רמלה מצויה בתקופת פיתוח אדירה. שכונות חדשות נבנות, אזורי תעשייה חדשים בפתח ורמלה משנה את פניה. אני גאה על הסרת החסמים ותחילת העבודות לבניית שכונה חדשה ומודרנית בכניסה הראשית לרמלה, "נאות פרס" על שמו של שמעון פרס ז"ל. כבוד הוא לנו שמורשתו, ערכיו יהיו לדוגמא ומופת, כאן בעירנו הרב תרבותית".

בהתאם לתכנית ייבנו בשכונה החדשה כ-1,350 דירות. מדובר בתוכנית שקידמה עיריית רמלה ורשות מקרקעי ישראל במשך שנים, אך  מימוש הבנייה התעכב מסיבות שונות בוועדות השונות שנים רבות. 

יש להדגיש, כי מאחר ובתכנית המאושרת נכללו תנאים שונים למימוש התכנית שלא אפשרו את מימוש הבנייה במלואה מכוחה של התכנית, פנתה העירייה למוסדות התכנון ודרשה לשנות את ההתניות בתכנית ולשפר את התכנון המאושר בהתאמה לצרכים המודרניים של שכונת מגורים, תוך הסרת המכשולים..  

תכנון היקף המגורים בתכנית מכבי יכלול 1,350 יחידות דיור מתוכן 900 יח"ד פורסמו לשיווק לקבלנים ויזמים במסגרת מכרזי מחיר למשתכן על פי החלטת קבינט הדיור. כן כוללת התוכנית בנייה של אלפי מ"ר של שטחי תעסוקה.  יש להדגיש שהשיווק לזכאי תכנית מחיר למשתכן תפורסם בהמשך ע"י משרד השיכון והבינוי.

חזרה
Facebook