רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - תשתיות ופיתוח

בקרוב יחל שלב התכנון לבניית גשר להולכי רגל מנאות בגין לתחנת הרכבת ברמלה

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, הודה למנכ"ל נתיבי ישראל ניסים פרץ, על שיתופי הפעולה ואמר: זוהי אכן בשורה. הגשר יאפשר לתושבי השכונה מעבר בטוח ומהיר מעל לכביש 44, היישר לתחנת הרכבת בעיר

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, ערך בסוף שבוע שעבר פגישת עבודה עם מנכ"ל נתיבי ישראל ניסים פרץ וצוותו ודן עימו בשורה של נושאים תחבורתיים שיש בהם כדי לשדרג את איכות החיים והשירות לתושבי רמלה.

בפגישה התבשר ראש העיר, כי פנייתו להקמת גשר להולכי רגל שיחבר בין נאות בגין/ אפקה לתחנת הרכבת בעיר, התקבלה. וידל: "זו אכן בשורה לתושבי נאות בגין ואפקה. בקרוב יחל שלב תכנון ההקמה של הגשר שיאפשר לתושבי השכונה מעבר בטוח ומהיר מעל לכביש 44, היישר לתחנת הרכבת בעיר. מדובר בנושא חשוב שמנגיש להולכי הרגל את תחנת הרכבת בעיר ללא סכנה וסרבול".

ראש העיר הודה לפרץ על הפגישה המקצועית ונכונותו להדק את שיתופי הפעולה למען תושבי העיר. וידל העלה נושאים נוספים בהם: הקמת גשר להולכי הרגל שיחבר בין שני חלקי שכונת גן חקל, חיבור גן חקל לאזור התעשייה, זירוז וקיצור בניית מחלף קלאוזנר ועוד.     וידל: "מדובר בתכניות שיקלו על התושבים וישדרגו את איכות חייהם. לגבי מחלפון קלאוזנר שבו החלו העבודות, ייעשה מאמץ גדול של חברת נתיבי ישראל לצמצם את לוחות זמני הביצוע כדי להקל על  התושבים". בפגישה לקחו חלק סגני ראש העיר אברהם אילוז, ומאור אשש, ומהנדסת העירייה הגב' ז'אנה סלובייצ'ק וצוותה.
 
חזרה
Facebook