רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - תשתיות ופיתוח

רמלה - משדרגים תשתיות ביוב בשיתוף התושבים, העירייה ותאגיד ת.מ.ר

בעקבות פניות תושבים בנוגע לפיצוצי תשתיות ביוב בבניינים ושטחים פרטיים, החלה העירייה להעניק עזרה לתושבים בשיתוף תאגיד ת.מ.ר ובמימון התושבים, לתיקון הליקויים. ראש העיר מיכאל וידל: "אני שמח על המתווה המאפשר לנו לעזור לתושבים להתגבר על המפגעים"

בעקבות פניות תושבים בנוגע לפיצוצי תשתיות ביוב בבניינים ושטחים פרטיים הגורמים לפגיעה באיכות החיים וקושי רב במימון ותיקון הליקויים, הנחה ראש העיר מיכאל וידל, את גורמי העירייה ותאגיד המים והביוב ת.מ.ר,  לבחון מתווה שיאפשר את התיקון.

מבדיקת הפניות התברר, כי מדובר בשטחים פרטיים בבניינים בהם מתגוררים תושבים רבים להם אין את אפשרות לתקן את מפגעי תשתיות הביוב הגורמים להם סבל רב. בהתאם למתווה שאושר משפטית ושיתוף הפעולה בין העירייה, התושבים ותאגיד ת.מר – יבצע התאגיד את תיקון הליקויים והתשתיות שעלותם תשולם ע"י הדיירים בעלות מוסכמת ובפריסה ל-24 תשלומים.  וידל: "אני שמח על המתווה המאפשר לנו לעזור לתושבים להתגבר על המפגעים, לתקנם ולעזור להם בשדרוג איכות חייהם".

עוזר ראש העיר שמוליק בן מרדכי, שריכז את התכנית ציין, כי בימים האחרונים בוצע הפרויקט הראשון בהתאם למתווה שנקבע ברחוב אברהם הלל, זאת לשביעות רצון התושבים. "הפרויקט המוצלח בוצע בשיתוף מלא של התושבים שהביעו שביעות רצון מלאה. את התיקון ביצעו אנשי תאגיד ת.מ.ר".

בן מרדכי ציין, כי בהתאם למיפוי שערכה העירייה ישנן בקנה למעלה מעשרה פניות דומות שיזכו לטיפול במתכונת זהה. "העירייה תמשיך בפעילותה זו במטרה לעזור לתושבים לתקן את הליקויים בתשתיות הביוב הגורמים סבל רב".

 

חזרה
Facebook