רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - תשתיות ופיתוח

משתפים את הציבור ומתחברים לרמלה עם מחלפון קלאוזנר החדש

ראש העיר רמלה מיכאל וידל ומנהלי פרויקט מחלף קלאוזנר, "נתיבי ישראל", קיימו עם תושבי האומנים מפגש לשיתוף ציבור, במסגרתו הוצגה התכנית לבנייתו של מחלפון קלאוזנר רמלה, המחבר בין קריית האומנים למרכז העיר, באמצעות הפרדה תת קרקעית בין כביש 40 לרחוב קלאוזנר. וידל: לפרויקט יתרונות רבים, שיניבו שדרוג משמעותי בתשתיות הבטיחות ובאיכות חיי תושבי קריית האומנים בפרט והעיר בכלל

 

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, קיים השבוע (יום א') מפגש לשיתוף ציבור עם תושבי קרית האומנים פרויקט גינדי ברמלה, במסגרתו חשף בפניהם את התכנית על כל שלביה לבנייתו של מחלף קלאוזנר. במפגש לקחו חלק מנכ"ל העירייה רונן עזריה, מנהלי פרויקט מחלף קלאוזנר, נציגי נתיבי ישראל, קשרי קהילה, מהנדסי הפרויקט, מהנדסת העיר ז'אנה סלובייצק, אורגני העירייה ועשרות מדיירי פרויקט גינדי.

ראש העיר וידל, הציג בפני הדיירים את התכנית לבנייתו של מחלפון קלאוזנר רמלה, המחבר בין קריית האומנים למרכז העיר, באמצעות הפרדה תת קרקעית בין כביש 40 לרחוב קלאוזנר. וידל, ברך על הקדמת ביצוע העבודות שהחלו השבוע והדגיש, כי לפרויקט מחלפון קלאוזנר יתרונות רבים, שיניבו שדרוג משמעותי באיכות חיי תושבי קריית האומנים בפרט והעיר בכלל. וידל: המחלף שייבנה ע"י חב' נתיבי ישראל, יעניק לתושבי קריית האומנים ולכלל תושבי העיר חיבור ישיר למרכז העיר, ישדרג את תשתיות הבטיחות לנהגים והולכי הרגל, יבטל רמזורים ויבטל את הצורך לחצייה מסוכנת של כביש 40. ביצוע המחלף יצמצם באופן משמעותי את מצוקת הפקקים בכניסה והיציאה הצפונית של קריית האומנים ויניב הנגשה טובה וזמינה יותר לתחבורה ציבורית. כמו כן במקום ייסלל מסלול אופניים וייבנה שביל להולכי רגל. אני מאמין, כי פרויקט חשוב זה ישדרג את איכות חיי תושבי העיר".

משתתפי שיתוף הציבור הציגו לראש העיר ומנהלי הפרויקט שורה של שאלות אודות התכנית וזכו למענה במסגרתו הובהר, כי הנסיעה ברחוב אהוד מנור וכביש 40 תתאפשר כסדרה בזמן העבודות וכי במסגרת התכנית ייבנה קיר אקוסטי. ראש העיר הדגיש, כי 'מחלף קלאוזנר' מהווה מהפכה של ממש עבור מאות אלפי משתמשי דרך, בראשם תושבי רמלה, הישובים הסובבים, באי הערים ומשרתי בסיס 'מחנה רחבעם' שעתיד להתרחב משמעותית עם מעבר הבקו"מ של צה"ל לרמלה.

יצוין, כי השלב הראשון בפרויקט החל השבוע והוא יימשך כ- 7-6 חודשים. במהלכו יבוצעו עבודות ברחוב אהוד מנור ובסמוך למחלף קלאוזנר החדש.
 
חזרה
Facebook