רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - תשתיות ופיתוח

ההתחדשות העירונית ברמלה תביא לעיר אוכלוסייה חדשה וצעירה

ראש העיר מיכאל וידל, הודה ליו"ר הרשות להתחדשות עירונית חיים אביטן, על שיתופי הפעולה לקידום ויישום התכנית ברמלה, בה מצויים כ-5,000 יח' דיור המהווים פוטנציאל של כ-20,000 יחידות דיור חדשות

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, אירח בשבוע שעבר בלשכתו את יו"ר הרשות להתחדשות עירונית, חיים אביטן, סמנכ"לית הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית עינת גנון,  וצוות משרדם. בפגישה השתתפו מנכ"ל עיריית רמלה רונן עזריה, מהנדסת העירייה זאנה סלובייצ'ק וצוותה, במסגרת קידום התכנית להתחדשות עירונית ברמלה. ראש העיר הודה לאביטן על תמיכתו בתכנית הכוללת להתחדשות עירונית ברמלה, בה מצויים כ-5000 יח' דיור המהווים פוטנציאל של כ-20,000 יחידות דיור. וידל הציג בפניו סוגיות שונות לקידום, הסרת חסמים בדרך למימוש התכנית וחשף בפניו את עקרונות התכנית שקיבלה את אישור הוועדה לתכנון ובנייה רמלה, לרבות כלל תהליכי מסלולי הבנייה, יצירת ביקושים, קידום התכנון, תמריצים , הכנת קרקע משלימה, קידום תכניות דרך הותמ"ל, מימון למימון תכניות מתאר בעיר באמצעות קול קורא ועוד. 
אביטן הנחה את צוות משרדו לקדם את יישום התכנית בשיתוף פעולה עם צוות העירייה ויו"ר מנהלת ההתחדשות  ברמלה גיל פכט. אביטן ציין, כי רמלה זקוקה להתחדשות העירונית שתביא לעיר אוכלוסייה חדשה וצעירה. "אני שמח על קידום התהליכים בעיר".  

 
חזרה
Facebook