רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - תשתיות ופיתוח

העבודות סביב השעון לבניית כביש 200 יניבו קיצור של כ-6 חודשים עד לפתיחתו

מנכ"ל נתיבי איילון איתמר בן מאיר,  נענה לבקשת ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, לזירוז עבודות הבנייה של כביש 200 והסדרת ציר הזית. פתיחת הכביש הוקדמה בכחצי שנה ותתקיים לקראת אפריל - מאי 2020.  כביש 200 ישחרר עומסי תנועה בכניסות וביציאות מהעיר ויהווה תוספת משמעותית כציר מרכזי לשדרוג מערך תשתיות הכבישים והתחבורה לרמלה וממנה

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, אירח בשבוע שעבר בלשכתו את מנכ"ל נתיבי איילון איתמר בן מאיר וצוותו ודן עימו על התקדמות בנייתו של כביש 200 והקדמת פתיחתו בכחצי שנה. ראש העיר הציג בפני בן מאיר סוגיות שונות בנושא בדגש על הקדמת פתיחת הכביש והסדרת ציר רחוב הזית מהר ככל האפשר.

יצוין, כי העבודות לבנייתו של כביש עוקף רמלה - כביש 200 נמשכות ביתר שאת ובימים אלה החלו העבודות לסלילת קטע הכביש המתחבר לרחוב הזית ברמלה. ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, ומנכ"ל נתיבי איילון איתמר בן מאיר ערכו בשבוע שעבר, סיור בשטחי כביש 200 ועמדו מקרוב על התקדמות העבודות. בן מאיר הדגיש, כי הנחה את אנשיו על זירוז העבודות המתבצעות בקצב טוב וכי על פי הערכתו, ההיענות לבקשתו של רה"ע  והעבודות סביב השעון, יניבו קיצור של כחצי שנה עד לפתיחתו של הכביש באפריל - מאי 2020.

וידל ציין, כי מדובר בכביש חדש המהווה ציר חדש ומרכזי - עוקף רמלה שתוכנן ואושר לבנייה ונבנה ע"י משרד התחבורה באמצעות חברת נתיבי איילון. ראש העיר וידל הביע סיפוק רב מהתקדמות בניית הכביש שהסירה למעשה חסמים ואפשרה את תחילת בניית השכונה החדשה נאות שמיר ( מערב רמלה)  בה מתוכננות להיבנות למעלה מ-4,000 יח"ד חדשות.  

וידל: "אני מברך על ההתקדמות המדהימה של בניית הכביש ומודה למשרד התחבורה על התמיכה הרחבה בבניית תשתיות תחבורה בעיר ולמנכ"ל נתיבי איילון על ההיענות ושיתוף הפעולה למען תושבי רמלה. כביש 200 ישחרר עומסי תנועה בכניסות וביציאות מהעיר ויהווה תוספת משמעותית כציר מרכזי לשדרוג מערך תשתיות הכבישים והתחבורה לרמלה
וממנה". 
 
 
חזרה
Facebook