רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - תשתיות ופיתוח

החלו העבודות לבנייתו של אמפי היכל תרבות בעלות 1.8 מיליון שקלים

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל: רמלה היא עיר של תרבות ולתושביה מגיע הטוב ביותר. זהו עוד שלב חשוב להפיכתה של רמלה למרכז תרבות אזורי

החלו העבודות לבנייתו של אמפי היכל התרבות ברמלה, בעלות כ-1.8 מיליון שקלים. בימים אלו מוקם אמפיתיאטרון נגיש ורחב בשטח שבין היכל התרבות לבין רחבת המגדל הלבן. האמפי ישמש להופעות, קונצרטים, וריקודי עם. על פי התכנון ישלב  האמפי החדש במה רחבה ונגישה שתותאם להכיל קהל של מאות אנשים בישיבה על גבי טריבונות ומדשאה מיוחדת, לרבות ישיבה סביב שולחנות. יש לציין, כי בניית האמפי החדש היא המשך ישיר להחלטת ראש העיר מיכאל וידל, לשדרוג היכל התרבות והפיכתו למרכז תרבות עירוני המארח במקום אירועי תרבות רבים ומגוונים. כן ישודרג חלל היכל התרבות שיכלול גם בית קפה.  
                                                                                         
רה"ע וידל ביקר השבוע בהיכל התרבות ואמר: "רמלה היא עיר של תרבות ולתושביה מגיע הטוב ביותר. אני שמח ששדרוג מתחם היכל התרבות קורם עור וגידים בהתאם לתוכניתי. האמפי החדש ישרת נאמנה את תושבי העיר שצמאים לתרבות. זהו עוד שלב חשוב להפיכתה של רמלה למרכז תרבות אזורי. בכוונתי להוביל את הנהלת העיר למימוש תוכניותיי בנושא התרבותי   לרווחת כלל תושבי העיר". בפגישה השתתף מנהל היכל התרבות יגאל כהן, יועץ ראש העיר שמוליק בן מרדכי וגורמי מקצוע. 
 

חזרה
Facebook