רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

בדרך לעשות טוב - תלמידי רמלה ומיזם "אוטוטוב"

תלמידי בתי הספר ג'וואריש ורעות מרמלה, לקחו חלק פעיל במיזם החברתי "אוטוטוב" לקראת יום המעשים הטובים. ראש העיר מיכאל וידל: "ברכות לתלמידים ולעמותת הרוח הטובה. בשמי ובשם תושבי העיר אנו מודים להם על פעילותם למען חברה ערכית וטובה יותר"


תלמידי בתי הספר רעות וג'וואריש ברמלה, לקחו חלק בשבוע שעבר במיזם החברתי "אוטוטוב", פרי יוזמת עמותת הרוח הטובה לקראת יום המעשים הטובים ב-24 למרץ 2020. בפעילות השתתפו 30 תלמידי כיתה ד' מביה"ס רעות, בשיתוף 30 תלמידי כיתה ד' מביה"ס ג'וואריש. 

ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל, ברך על המיזם שכל מטרתו הייתה לאסוף ציוד לתרומה ובכך לתת לילדים את תחושת הנתינה והעשייה החיובית תוך העברת המסר: "תעביר את זה הלאה". פעולה התורמת לחיזוקה של חברה וקהילה מחבקת וטובה יותר. על פי המיזם המדובר באיסוף בגדים, מזון וכו' של התלמידים והעברתם לעיר אחרת. 

וידל: "ברכות לתלמידים ולעמותת הרוח הטובה וגב' שרי אריסון, על פועלם ותרומתם למען תושבי וילדי רמלה. בשמי ובשם תושבי העיר אנו מודים להם על פעילותם למען חברה ערכית וטובה יותר".

נציגי הרוח הטובה ו"אוטוטוב"  הגיעו לרמלה מבת ים ומרמלה המשיכו לנתיבות שהייתה הרשות הבאה בתור. "האוטוטוב" נכנס למתחם ביה"ס רעות, השמיע מוזיקה של אוטו גלידה, רק שבמקום לקנות גלידה, זכו התלמידים להעניק משחקים, ספרים ובגדים לילדי נתיבות.

מנהל מחלקת הנוער בעיריית רמלה, יואב נדב ציין, כי במהלך הפעילות הוקמו בבית הספר שתי עמדות, האחת של מיון החפצים, ובעמדה השנייה אריזות של התרומות וקישוט הארגזים במילים טובות. 

את המיזם המוצלח והחוויתי עבור הילדים, שהתרגשו מאוד לתת מעצמם עבור אחרים ליוו מנהלות בתי הספר מירי קופרמן ונאוול אבו עמר וצוותי ההוראה של בתי הספר. 
 

חזרה
Facebook