רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

עיריית רמלה הטמיעה במוקד העירוני מערכת פנימית שתשדרג את השירות והמענה לתושב

ראש העיר מיכאל וידל: המערכת החדשה היא כלי עבודה שיאפשר מחד למנגנון העירוני לשדרג את השירות והמענה לתושב מגורמי השטח ומאידך תשמש את המנגנון העירוני כאמצעי בקרה וגמישות תפעולית לרשות

עיריית רמלה קיימה בשבוע שעבר כנס חשיפה למערכת פנימית עירונית חדשה של המוקד העירוני שתשדרג את המענה לתושב. הכנס נערך במעמד ראש העיר מיכאל וידל, מנכ"ל העירייה רונן עזריה, מנהלת המוקד הגב' לני ממן, אנשי הפיקוח והשיטור, מנהלי אגפים ומחלקות במנגנון העירוני.

ראש העיר מיכאל וידל, ציין כי מדובר במערכת CRM מתקדמת המהווה פריצת דרך בעולמות המוקד. וידל: "האפליקציה והמערכת החדשה היא כלי עבודה שיאפשר מחד למנגנון העירוני לשדרג את השירות והמענה לתושב מגורמי השטח ומאידך תשמש את המנגנון העירוני כאמצעי בקרה וגמישות תפעולית לרשות".

ראש העיר ברך על היוזמה והודה למנהלי המוקד העירוני והמחשוב על פעילותם להטמעת המערכת בעירייה. את ההדרכה בכנס העניקו  אנשי הפיתוח של חברת א.ש. בינה - הדרכה, יעוץ ופיתוח בע"מ, אשר פיתחה והטמיעה מערכת זו בהצלחה בעשרות גופים מוניציפאליים ברחבי הארץ.

נציגי החברה ומנהלת המוקד דימו "סיפור משתמש" וביצעו דוגמאות להפעלה עם עובדי הרשות. יצוין, כי למערכת מגוון תכונות ואפשרויות שמוטמעים בימים אלה ויוטמעו בהמשך על מנת לתת פתרון דיגיטאלי יעיל ומתקדם לתושב ולרשות את שלל כלים של שליטה, ניהול ובקרה. מנהלת המוקד העירוני לני ממן הוסיפה: "האפליקציה החדשה תאפשר לנו לממש את התכניות לשדרוג השירות לתושבי העיר. אנו צועדים לעבר שירות אפקטיבי ויעיל יותר לתושבינו".
 

חזרה
Facebook