רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

שומרים על רמלה נקייה: מצלמות העירייה הביאו לתפיסתם של נהגי משאיות שהשליכו פסולת בשטחים ציבוריים

ראש העיר, מיכאל וידל: העירייה רואה בחומרה רבה את ביצוע העבירות הפוגעות באיכות החיים בעיר. נמצה את הדין ונפעל באפס סבלנות כנגד כל מי שמטנף את שכונות העיר והשטחים הציבוריים 


מצלמות עיריית רמלה ואנשי המוקד העירוני  108 חשפו באחרונה מספר מקרים בהם נהגי משאיות משליכים פסולת בניין ופסולת עפר בשטחים ציבוריים ברחבי העיר. כנגד הנהגים יוגשו כתבי אישום לאחר שחלקם נתפס על חם ואחרים אותרו לאחר ביצוע העבירה באמצעות המצלמות.

ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל ציין , כי העירייה רואה בחומרה רבה את ביצוע העבירות הפוגעות באיכות החיים בעיר ומטנפות את השטחים הציבוריים.  ראש העיר וידל: "אני רואה התנהגות זו בחומרה רבה. נפעל כנגד כל אותם אנשים שמלכלכים ומטנפים את שכונות העיר והשטחים הציבוריים באפס סבלנות ונמצה עימם את הדין".

ראש העיר וידל הוסיף, כי  בקרוב תצא העירייה בקמפיין "שומרים על רמלה נקייה"  במטרה להגביר את המודעות על שמירת הניקיון ברחבי העיר. וידל: "אני רואה חשיבות רבה בקמפיין שיקרא לכלל תושבי העיר לקחת בו חלק ולהיות שגרירים טובים לעיר בכל הקשור על שמירה על ניקיון רמלה ושכונותיה. לשמחת כולנו מצלמות האבטחה הוכיחו פעם נוספת יעילותן. פרויקט המצלמות שבוצע בשיתוף המשרד לביטחון פנים ומשטרת ישראל, חשוב, מורכב ומשמעותי. הפרויקט מניב הרתעה, מאבק בוונדליזם והכי חשוב  מגביר ומשדרג את תחושת הביטחון". 

נהגי המשאיות שנתפסו על חם השליכו פסולת בסמוך להיכל התרבות ובשכונת עמישב,  השלכת פסולת בגן ההגנה ועוד. יש לציין, כי מאז הצבתן של המצלמות ברחבי העיר, נמנעו מעשי ונדליזם רבים, תועדו עבירות שהיו לעזר לחוקרי המשטרה שחשפו את המבצעים שנעצרו והובאו לדין.  מנכ"ל העירייה רונן עזריה: "פרויקט המצלמות, מהווה מקור לבקרה ואכיפה על מוקדי השלכת פסולת ברשות הרבים, מוקדי אלימות, איתור מוקדם והכוונת גורמי אכיפה לצורך מניעתה, הכוונת כוחות תגובה לטיפול באירועי אלימות, תיעוד עבירות אלימות וונדליזם וסיוע לגורמי האכיפה למיצוי הדין עם עבריינים, סיוע לפיקוד על אירוע בשעת חירום".  


חזרה
Facebook