רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

הזוכים בתחרות הנואם הצעיר רוטרי רמלה הם התלמידים: אלי דבקרובי ורפאל יעקובוב

התלמידים אלי דבקרובי, מבית הספר התיכון,  עמל הרב תחומי ורפאל יעקובוב מחטיבת הביניים נווה-יונתן, זכו במקום הראשון בתחרות "הנואם הצעיר" העירוני של רוטרי רמלה. התחרות שהפכה למסורת בשיתוף עיריית רמלה, אגף החינוך והנוער ובתי הספר בעיר, התקיימה בשבוע שעבר באשכול הפיס. הזוכים בתחרות ייצגו את רמלה בתחרות המחוזית/אשכולית שתתקיים בעוד כשבועיים במודיעין. ( 20.2.20). 

בתום תחרות מרתקת בה נטלו חלק תלמידים רבים מבתי הספר התיכון וחטיבות הביניים בעיר, הוענקו לזוכים שהפגינו ידע רב, הפרסים והשבחים. כאמור במקומות הראשונים בתחרות הנואם הצעיר של רוטרי רמלה זכו יעקובוב רפאל, מחטיבת הביניים נווה יונתן על נאומו "מקומה של הפרסומת כגורם משפיע" והתלמיד דבקרוב אלי מבית הספר התיכון עמל הרב התחומי על נאומו בנושא יאנוש קורצ'אק. 

בשם עיריית רמלה נשא דברים, סגן ראש העיר, מר אבהרם דזורייב: "בשמי ובשם ראש העירייה, מיכאל וידל, אני מבקש להודות למועדון רוטרי שמארגן ומוביל זה שנים רבות את התחרות החשובה של הנואם הצעיר בשיתוף עם העירייה. התחרות וההכנות אליה תורמות לפיתוח וטיפוח המצוינות של ילדי רמלה, ברכות לזוכים והצלחה בתחרויות הבאות".

הנשיאה לשעבר יסקוב זינה,  ברכה את משתתפי התחרות וציינה, כי פרויקט הנואם הצעיר של רוטרי, הוא מיזם תורם לשדרוג יכולת ביטוי, מעודד מצוינות, ומעורר דרך ארץ לשפה  העברית. "בזכות רוטרי רמלה, הנהלת העיר, אגף החינוך ואשכול הפיס שנותן לנו את הבית החם, מספר התלמידים שמשתתפים בתחרות הולך וגדל מידי שנה". 

נשיאת המועדון אסתר לוי, הודתה גם היא לכל השותפים לפרויקט החשוב והמבורך של הנואם הצעיר ואמרה: "מועדון רוטרי רמלה פותח בפניכם הנואמים דלת למשהו אחר, כל תלמיד ותלמידיה שהגיעו לתחרות הם מצטיינים ומבחינתנו כולם זכו. רוטרי רמלה חרט על דיגלו השנה "דבר בנועם דבר יפה" כי רוטרי מחבר עולמות". כן לקחו חלק בתחרות הן כצופים והן כשופטים מנהל המחלקה לשירותים חברתיים מר אייל קהלני, מנהלת אגף החינוך הגב' אלונה קליימן, עו"ד יורם סגי זקס – יו"ר , מנהלת ספריית בלפר הגב' דניאלה לבקוביץ, מר שלמה אוחנה והגב' דובינסקי הידה, חברי מועצה, מנהלי בתי ספר, מורים, מחנכים ותלמידים.
 
 

חזרה
Facebook