רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

יצא לדרך המכרז לביצוע החלק המרכזי בפרויקט "מהיר לעיר" ברמלה

ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל: התכנית לשדרוג ציר הרצל, שעלותה למעלה מ-109 מיליון שקלים, תשפר את הנגישות למוקדי המשיכה ומרכז העיר, תאפשר נגישות טובה יותר ותשדרג את השירות בתחבורה ציבורית. מדובר בתכנית שתטיב עם תושבי רמלה ועם בעלי העסקים

עם סיום העבודות לשדרוג רחוב האצ"ל ברמלה בעלות של כ-16 מיליון שקלים, יצא לדרכו המכרז החדש לביצוע הפרויקט "מהיר לעיר"  מרחוב דני מס לאזור קניון רמלה ושוק רמלה. העבודות יבוצעו ע"י משרד התחבורה באמצעות חברת נתיבי איילון.

כזכור במסגרת התכנית למימוש "מהיר לעיר" ברמלה, חודש ושודרג  רחוב האצ"ל בקטע שבין רח' תל חי לרח' הגדוד העברי, כולל המשולש עם רח' טשרניחובסקי ורח' יצחק שדה (כיכר המדינה). רחוב אצ"ל הינו רחוב ותיק וחשוב בעיר, עם תשתיות שהצריכו שיפור וחידוש.

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל,  ברך השבוע על פרסום המכרז לביצוע החלק המרכזי בפרויקט ואמר כי עלות הפרויקט המשמעותי הוא כ-109 מיליון שקלים וכי מטרתו העיקרית היא: "להביא לשדרוג ושיפור השירות של התחבורה הציבורית בעיר.  חיזוק המרחב העירוני להולכי הרגל ורוכבי האופניים. תכנית זו תניב צמצום משמעותי לזיהום אוויר ורעש, תשפר את הנגישות למוקדי המשיכה לעיר ותאפשר נגישות טובה יותר לאוכלוסיית העיר לתחבורה ציבורית יעילה ומונגשת".


 
חזרה
Facebook