רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

הושק האתר החדש של "קמפוס נבון" ברמלה

שודרג האתר החדש של "קמפוס נבון" ברמלה, בו לומדים כ-2,500 סטודנטים . ראש העיר, מיכאל וידל: האתר החדש שקוף ונגיש יותר למשתמש. לצד לימודים ליד הבית, יאפשר האתר החדש והמודרני, קבלת מידע זמין, עדכני ותורם


תתחדשו לכם. שנה אזרחית נפתחה ואיתה חידושים רבים. לצד המיתוג החדש של הקמפוס, ביצעה העירייה, קרן רמלה, "קמפוס נבון", את אחד השינויים המשמעותיים והוא - השקה של אתר בית  חדש, רספונסיבי צעיר ונגיש ל"קמפוס נבון".

ראש העיר מיכאל וידל, ברך על שדרוג האתר של הקמפוס בו לומדים כ-2,500 סטודנטים , תושבי העיר והסביבה. וידל: "האתר החדש שקוף ונגיש יותר למשתמש. קמפוס נבון מאפשר לימודים אקדמיים ורכישת מקצועות כאן ליד הבית. אני מאמין שהאתר החדש יאפשר קבלת מידע זמין, עדכני ותורם".

דרור קורת מנהל "קמפוס נבון" ציין, כי בניית האתר החדש לצד שינויים רבים שהתקיימו השנה, יאפשר נגישות למכשיר הנייד שבו רוב הגלישות של הסטודנטים נעשות.          קורת: "האתר החדש נגיש, מודרני וידידותי ובעיקר משקף את הקמפוס המתחדש המעניק מגוון רחב של שירותים. לצד השקת האתר ומיתוגו החדש המלווה בשפה גרפית רעננה, ביצענו שינוי משמעותי כיוון שחשוב לנו לשקף  ולהנגיש את מגוון הקורסים לכלל האוכלוסייה כדי שיוכלו ליהנות מלימודים והעשרה מקצועית קרוב לבית".

מוזמנים להיכנס לגלוש ולגלות, כי "קמפוס נבון" התחדש גם במגוון סדנאות וקורסים חדשים כמו עיצוב שיער, איפור ואף קורס עיצוב הבית
ונטורופתיה. גלישה מהנה

חזרה
Facebook