רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

במרכז קשתות 360 ברמלה מסכמים שנה מוצלחת מלגות בסכום של 1,674,310 מיליון לסטודנטים תושבי רמלה, 2,500 צעירים בפעילות המרכז - ייעוץ, השכלה, תעסוקה וחיי קהילה

אלה הם מקצת פעולות מרכז צעירים קשתות 360 שמפעילה עיריית רמלה, קרן רמלה למען צעירי העיר. מרכז קשתות מסיים את 2019 עם גידול משמעותי של פעילות מקצועית בתחומי פיתוח הקריירה: השכלה, תעסוקה, הכשרות מקצועיות, יזמות עסקית, מלגות וקידום ההון האנושי וקידום את תחום המעורבות החברתית והפנאי. המרכז רואה בפעולותיו אמצעי משמעותי שישפיע על צעירי העיר לקבוע ברמלה את ביתם ולהגיע למימוש הפוטנציאל האישי.

קשתות הבית של הצעירים

 

קשתות 360, מרכז הצעירים ופיתוח ההון האנושי של רמלה הפועל במסגרת עיריית רמלה, קרן רמלה, מסכמים שנה מוצלחת ופורייה בתחומים השונים. המרכז רואה בפעולותיו אמצעי משמעותי שישפיע על צעירי העיר לקבוע ברמלה את ביתם ולהגיע למימוש הפוטנציאל האישי. 

בשנת 2019 נערכו במרכז עשרות אירועים שונים ומגוונים בהם נשבר שיא המלגות שחולקו  לסטודנטים תושבי העיר, בשווי של1,674,310 ₪ . כן נערכו מספר אירועים גדולים: חודש קריירה עם מעל ל-700 משתתפים, יריד ההשכלה והתעסוקה 2019 עם למעלה מ-300 משתתפים ויום הסטודנט (בכיכובו של אמירם טובים) כ -200 צעירים. 

ראש העיר מיכאל וידל: "לצד האירועים המיוחדים, המרכז מעניק מענה חשוב ביותר לצעירים שרואים במרכז כלי מקצועי, תעסוקתי וחברתי. ייעוציים אישיים בתחומים הרלוונטיים להתפתחות האישית, פיתוח קריירה, השכלה גבוהה ועוד הם רק חלק קטן ממגוון השירותים שהמרכז מעניק וימשיך להעניק גם ב-2020."

כן מקבלים צעירי רמלה מענה זכויות וחובות, גם לחיילים משוחררים ובני שירות, הכשרות מקצועיות, הענקת מלגות, פיתוח יזמות עסקית וחברתית ותכניות ייעודיות רבות. מעל ל-1,600 תושבי רמלה הגיעו לייעוציים עם צוות המרכז צעירים במטרה לקדם את השכלתם ומיקומם בשוק העבודה.

בנוסף ערך המרכז אירועים רבים בתחום פיתוח הקריירה, סדנת כתיבת קורות חיים, שילוב של הורות וקריירה, מיתוג אישי והכנה לראיונות עבודה, חיפוש עבודה ברשת ועוד. זאת בנוסף לאירועים שהתקיימו: ערב מלגות, הרצאות העשרה, אירועי פנאי וכו'. 

מנכ"ל קרן רמלה, ליאור רשף דרעי: "לשמחתי אנו מסיימים את שנת 2019 עם גידול משמעותי בהיקף העשייה של מרכז קשתות ובכמות הצעירים הרמלאים המשתתפים בפעילות ונהנים משירותי המרכז. אני רואה את מרכז קשתות ככוח חברתי ומקצועי חשוב ביותר בעיר. גם עבור הצעירים וגם עבור כלל הציבור בעיר רמלה. אנחנו מתכוונים להמשיך ולהרחיב את הפעילות בשנת 2020 תוך מתן מענה ליותר צעירים ולשיפור איכות החיים בעיר בכלל".

מנהל מרכז קשתות, אווקה מנגיסטו: "אנחנו מסכמים שנה מוצלחת ביותר עם הרבה רגעי שיא ובעיקר, השקעה רבה בפעילות השוטפת ומקצועית עבור תושבי העיר וצעירי העיר בפרט. אנחנו גאים ושמחים להיות הבית של הצעירים.  אני מזמין את כלל תושבי העיר להמשיך ולצרוך את השירותים האיכותיים והייחודים שהמרכז מציע בכל ימות השנה". 

בשנה שחלפה נפתח במרכז הפאב החברתי החדש של רמלה - "פאב 360" הפאב פועל בכל יום חמישי במשך עונת הקיץ. הגיעו אליו לאורך תקופה זו מאות אנשים. מטרת הפאב היא להוות מקום בילוי עירוני וקהילתי לתושבי העיר, זאת על ידי פעילויות פנאי, תרבות והעשרה. בפאב נערכו השנה הרצאות מגוונות בתחומים שונים, סדנאות ואירועים רב תרבותיים. 

 

בשנת 2019 השתתפו בפעילות המרכז מעל ל-2,500 תושבי העיר וצרכו את השירותים של המרכז: הרצאות, סדנאות, קורסים, ייעוציים, טיולים וערבי פנאי רבות.

 

מתבלטים? רוצים להתייעץ? פנו אלינו! 

- השירות ניתן ללא עלות לתושבי רמלה - 

| www.kshatot.co.il | 073-2409730 |  054-5347968 

רחוב הזית 4, רמלה    

מרכז קשתות 360 ב-FACEBOOK
 
 

 
חזרה
Facebook